Błyskotki, skrzypce i drum’n’bass

8 Sty

Jakie trendy zdominują rynek modowy w tym sezonie? Co będzie cieszyć się największą popularnością? Przekonaj się na na pokazie mody i biżuterii dzieła Aleksandra Gliwińskiego i Magdaleny Arłukiewicz. Pokaz połączony z Fashion Party startuje w sopockiej Zatoce Sztuki już w najbliższą sobotę o godzinie 19.00.

Aleksander Gliwiński to jeden z najbardziej utalentowanych projektantów i twórców biżuterii w Polsce. W swojej autorskiej pracowni, która mieści się w Sopocie, od ponad 20 lat realizuje jedynie własne, designerskie projekty. Każdy nowy wzór, który wychodzi spod ręki mistrza, tworzony jest specjalnie z myślą o kobiecie i ma za zadanie podkreślić to, co w niej najpiękniejsze: wdzięk, zmysłowość i niepowtarzalny blask. Niezwykła jakość wykonania i szczegółowość projektów przyniosły zaś Aleksandrowi Gliwińskiego sławę nie tylko w kraju, ale i za granicą.

www.aleksandergliwinski.com

Magdalena Arłukiewicz jest jedną z najbardziej znanych i cenionych polskich projektantek i autorek kostiumów teatralnych. Jest absolwentką Historii na Uniwersytecie Gdańskim, studiowała także w Międzynarodowej Szkole Projektowania Mody i Kostiumografii w Warszawie. Mimo młodego wieku, uczestniczyła już w wielu w pokazach w Polsce i za granicą. Jest laureatką licznych konkursów m.in. Oskarów Fashion 2009, New Look Design 2007 i 2011, OFF Fashion, UPC Fashion, a także zwyciężczynią konkursu na kostium teatralny inspirowany secesją w Teatrze Nova.

www.marlu.iportfolio.pl

night

Pokaz rozpocznie się o godzinie 19.00 w sopockiej Zatoce Sztuki (ul. Aleja Franciszka Mamuszki 14). Tuż po nim odbędzie się afterparty, podczas którego, za sprawą DJ Rosa i Alexy, drum’n’bassowe dźwięki zmiksują się z muzyką skrzypiec. 

DJ Ros to jeden z pionierów polskiej sceny klubowej, dj, producent i promotor znany najbardziej ze swych dokonań dla nurtu drum’n’bass. Otwarość umysłu i nieszablonowe podejście do muzyki powodują jednak, że jego płytotekę cechuje niezwykły eklektyzm. Właściciel labelu Addiction Records. Założyciel nie istniejącego już projektu Sabbia, współpracującego z zaprzyjaźnionymi wokalistami, muzykami i producentami. Pierwszy Polak w słynnym londynskim klubie Fabric, pojawia sie tam u boku LTJ Bukem’a przy okazji cyklu FabricLive – „Bukem In Session”. Miał też przyjemność stanąć za deckami w kilku brytyjskich klubach, m.in.: Hub, 1001 Cafe, Bar Rumba, Medicine Bar, Wire. Grał we Włoszech (kontynent i Sycylia), na Łotwie, Słowacji, Ukrainie, w Czechach, Niemczech, Szwajcarii, Francji, Grecji i Danii.Ros działa czynnie jako promotor, jego cykliczne imprezy Addiction Night czy Atmosphere Poland, gościły największe nazwiska z gatunku DnB.

Alexa naukę gry na skrzypcach rozpoczęła w wieku 7 lat, gdy wraz z rodzicami zamieszkałam w Ho Chi Minh w Wietnamie. Dziś, najlepiej czuje się akompaniując w klubach do muzyki house, pop, rock i r’n’b. Poza improwizacją, często wykonuje aranżacje przebojów Beyonce, Rihanny, Alici Keys czy Michaela Jacksona, a także wplata do muzyki klubowej utwory największych klasycznych kompozytorów. Jak dotąd występowała podczas wielu krajowych i międzynarodowych wydarzeń sportowych (Euroliga, mecze polskiej reprezentacji w koszykówkę), gościła w licznych klubach i dyskotekach, a także supportowała wielu instrumentalistów i wokalistów podczas różnego rodzaju wydarzeń muzycznych. Instrument, na którym gra, to jedyne w Polsce transparentne skrzypce Ted Brewer Vivo2, które dają brzmienie od anielsko krystalicznego, po iście rockową gitarę elektryczną.

party

Zaproszenie – cegiełka (30zł) na pokaz The Fashion Night (Aleksander Gliwiński & Magdalena Arłukiewicz), które upoważnia jednocześnie do bezpłatnego wejścia na imprezę po zakończeniu show – The Fashion Party (DJ Ros & Alexa – skrzypce) do nabycia przy wejściu do klubu. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz fundacji ADAPA z siedzibą w Gdyni. Fundacja powstała w 2007 roku, a jej głównym celem jest wspieranie osób z zaburzeniami rozwoju.

One Reply to “Błyskotki, skrzypce i drum’n’bass”

  1. Pingback: 3miejskie Rio, czyli przegląd styczniowych imprez karnawałowych | my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.