Bisz / B.O.K w gdańskim klubie Parlament (KONKURS)

29 Wrz

16 października w Parlamencie odbędzie się koncert hip–hopowej formacji B.O.K. w pełnym koncertowym składzie. Na scenie oprócz wokalu Bisza usłyszymy kompletne instrumentarium, które stanowi największy atut grupy. Przygotowaliśmy dla Was konkurs z wejściówkami na imprezę.

Podczas występu usłyszymy kawałki z najnowszej płyty „Labirynt Babel”, jak również starsze, równie energetyczne utwory z wydawnictwa „Wilk chodnikowy”. Start o godzinie 20.00.

Bilety w cenie 35 zł w przedsprzedaży (45 zł w dniu występu) można już kupić online na www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl

B.O.K (skrót od Bisz, Oer, Kay) – polska grupa muzyczna wykonująca hip–hop. Powstała w 1999 roku w Bydgoszczy z inicjatywy rapera Jarosława „Bisza” Jaruszewskiego, producenta muzycznego i instrumentalisty Rafała „Oera” Skiby oraz wokalisty Karola „Kaya” Tomasa. W latach późniejszych skład uzupełnili Paweł „DJ Paulo” Molenda, a także Marcin Bartyna (gitara), Michał „Bromba” Lutrzykowski (gitara basowa), Arkadiusz „Pestka” Wiśniewski (perkusja) oraz Łukasz „Syluch” Sylwestrzak (skrzypce).

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj zaproszenie na koncert!

Wymień choć dwa zespoły, z którymi współpracował Bisz

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (16 października) do godziny 9.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – BISZ/B.O.K. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej wysłanej, prawidłowej odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 16 października, do godziny 9.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.