Będzie się działo na Bałkanica Night! (KONKURS)

15 Kwi

Nie trzeba wyjeżdżać na Bałkany, aby tańczyć całą noc, jeść do syta i pić dobre wina – 24 kwietnia (piątek) Fundacja Sopockie Korzenie zaprasza do klubu Scena na BAŁKANICA NIGHT z bogatym programem artystycznym i kulinarnym. Mamy dla Was zaproszenia! 

Bałkany słyną z pięknego wybrzeża, aromatycznego jedzenia i porywającej do tańca muzyki. W trakcie Bałkanica Night w Klubie Scena, który znajduje się na sopockiej plaży, nie zabraknie żadnego z tych elementów. Każda osoba, która zakupi bilet na wydarzenie będzie mogła wypróbować smakowitych potraw z tamtego regionu i degustować bałkańskie wina.

Bałkańska noc nie mogłaby się odbyć bez dobrej muzyki. Gwiazdą tanecznej nocy będzie zespół PIERSI, który swoimi największymi hitami, z „Bałkanicą” na czele, porywa do tańca nawet największych ponuraków. W ramach supportu wystąpi zespół BALKAN SEVDAH, a bałkańskie afterparty do rana poprowadzi DJ BALKAN.

 Wielkie Pieczenie Prosiaka, Towarzyskie Palenie Shish, Noc taneczna w bałkańskich klimatach, konkursy z nagrodami, spotkanie z gwiazdami wieczoru. To tylko część atrakcji! – zachęcają organizatorzy wydarzenia z Fundacji Sopockie Korzenie.

wino

W wydarzeniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Bilety w cenie 25 złotych do nabycia na ebilet.pl, w salonach Empik na terenie kraju oraz w punkcie sprzedaży Lotto w CH Manhattan w Gdańsku. Impreza startuje o godzinie 21.00.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj zaproszenie na BAŁKANICA NIGHT!

Jaka jest misja Fundacji Sopockie Korzenie? 

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (22 kwietnia) do godziny 11.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – BAŁKANICA NIGHT. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy adresatów wiadomości zawierających poprawną odpowiedź na konkursową zagadkę.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 22 kwietnia, do godziny 11.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.