Zostań gwiazdą! Pomóż zebrać 20 000 zł na hospicjum!

19 Gru

Grudzień to magiczny czas pomocy tym najbardziej potrzebujących. Asseco Arka dołącza więc do akcji Żółto-Niebieskiego Mikołaja i pragnie pomóc podopiecznym Hospicjum Bursztynowa Przystań w Gdyni. Tylko z Waszą pomocą może się to udać!

Tegoroczny Żółto-Niebieski Mikołaj zbiera dla hospicjum deficytowe dla niego produkty: mleko oraz słoiczki z żywnością. Asseco Arka nie ma zamiaru biernie się przyglądać. Gdyński klub przyłącza się do akcji, chcąc zebrać pokaźną sumę pieniędzy. I tylko od Was zależy czy to się uda.

Zasady są proste: z każdej sprzedanej wejściówki na spotkanie z zespołem King Szczecin, które odbędzie się 22 grudnia na rzecz Hospicjum Bursztynowa Przystań w Gdyni zostanie przekazane 5 zł. Jeśli zaś będzie Was na trybunach 3000, do zebranych 15 000 zł klub dołoży bonusowe 5000 zł! W ten sposób uzbiera okrągłe 20 000 zł dla najbardziej potrzebujących! I to nie wszystko: każda następna wejściówka to również dodatkowe 5 zł.

Każdy z Was może więc stać się gwiazdą, prawdziwym bohaterem! Im więcej Was będzie na trybunach Gdynia Areny, tym więcej zostanie przekazane na rzecz Hospicjum, które od samego początku istnienia wspiera między innymi prezydent Gdyni Wojciech Szczurek.

Przyjdź na mecz z King Szczecin i wspomóż Hospicjum Bursztynowa Przystań. Bilety na spotkanie można kupić TUTAJ oraz w kasach Gdynia Areny.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.