Zlot food trucków

3 Wrz

Po raz kolejny, w najbliższy weekend 4-6 września, na parkingu CH Osowa odbędzie się zlot food trucków. Specjalnie na zakończenie lata kucharze –pasjonaci będą przyciągać aromatycznymi zapachami dań z całego świata, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Piknik potrwa 3 dni, w trakcie których oprócz pysznego jedzenia dostępne będą atrakcje dla najmłodszych.

Podczas weekendu teren CH Osowa zamieni się w restaurację na świeżym powietrzu. W dniach 4–6 września, w klimacie ostatniego letniego festynu, parking w Osowie odwiedzą samochody wypełnione jedzeniem z różnych stron świata – Azja, Ameryka Północna i Południowa, czy Daleki Wschód. Dostępne będą potrawy słodkie, słone, ostre, które zadowolą podniebienie nie jednego smakosza. Zjeść będzie można zarówno na miejscu, jak i zamówić coś na wynos. Food trucki zaparkują przed głównym wejściem do centrum.

Letni piknik z atrakcjami dla najmłodszych na zakończenie lata

Początek września będzie wymagający zarówno dla osób wracających do pracy, rodziców, ale i uczniów, którzy rozpoczynają kolejny rok szkolny i akademicki. Ostatnie letnie zakupy klienci CH Osowa będą mogli zakończyć degustacją świetnych dań szefów kuchni, którzy na 3 dni będą gotować tylko dla nich na parkingu przy centrum w Osowie.

W trakcie wydarzenia dla najmłodszych przygotowane będą specjalne atrakcje. Wraz z samochodami pełnymi świeżych i ciekawych dań, do dyspozycji dzieci będą trzy dmuchańce, jeden pod hasłem „słodycze”, drugi „plac zabaw roboty”, a trzeci „tropikalna wyspa”. Dziewczyny, jak i chłopaki, będą mogli zaszaleć, a rodzice w spokoju próbować kolejnych propozycji z food trucków.

Bezpieczny zlot food trucków w niedzielę niehandlową

Najbliższa niedziela 6 września jest niehandlowa, CH Osowa będzie zamknięte, ale na parkingu przed galerią wciąż będą dostępne atrakcje dla maluchów oraz mobilne restauracje.

W wyjątkowym dla nas okresie organizatorzy oraz kucharze z najwyższą starannością będą dbać o zachowanie zasad reżimu sanitarnego. Będzie się to odnosić zarówno do odstępów między stołami, liczby osób przy nich siedzących, używania maseczek i rękawiczek w trakcie poruszania się po strefie, liczby dzieci bawiących się w dmuchanym placu zabaw, ale i dołożą wszelkich starań w kwestiach dezynfekcji części restauracyjnej, jak i tej dla najmłodszych.

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić mieszkańców Trójmiasta na festiwal kulinarny na świeżym powietrzu. Imprezy w ubiegłych latach cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, więc było to dla nas oczywiste, że i w tym roku nie może zabraknąć food trucków na zakończenie lata – mówi Magdalena Glinka, Marketing Manager CH Osowa.

Lista Mobilnych Restauracji aktualizowana jest na profilu wydarzenia na Facebooku: „Zlot Food Trucków w CH Osowa!”.

Zlot Food Trucków w CH Osowa, 4-6 września, w godz. 10:00–20:00.
Dmuchańce dla dzieci będą dostępne 5-6 września w godzinach 10:00–20:00.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.