Zdrowe wibracje. Warsztaty Sylwii Kamińskiej (KONKURS)

19 Lut

5 marca, w hotelu Beethoven, odbędzie się cykl warsztatów „Zdrowe Wibracje”, prowadzonych przez Sylwię Kamińską. Organizatorka podczas spotkań podzieli się z Wami sposobami na stworzenie zdrowych wibracji, związanych z najnowszymi trendami w różnych dziedzinach naszego życia. Poprzez spotkania ze swoimi gośćmi pomoże też pogłębić ich wiedzę z zakresu żywienia, aktywności fizycznej, psychologii i zdrowia. Mamy dla Was zaproszenia!

Tematem kolejnych warsztatów są JELITA, które nie bez przyczyny nazywa się naszym drugim mózgiem. To od nich w dużej mierze zależy nasze zdrowie i samopoczucie. Ich intensywna komunikacja z mózgiem wpływa znacząco na nasz nastrój, jak również na problemy z natury psychologicznej, które mogą doprowadzić do chorób układu pokarmowego czy chorób autoimmunologicznych.

Podczas warsztatów dowiesz się :
– wszystkiego o prawidłowej pracy jelit, jak o nie zadbać i pozbyć się uciążliwych dolegliwości;
– w jaki sposób przywrócić właściwy metabolizm;
– czym są nietolerancje pokarmowe i jak je rozpoznać;
– co to jest zespół nieszczelnego jelita i jakie są jego skutki;
– jakie jest znaczenie probiotyków w diecie;
– jak przywrócić spokój w jelitach właściwą dietą;
– jak odbudować mikroflorę jelitową;
– co mogą mieć wspólnego jelita i choroba Hashimoto;
– jak wpływa kondycji jelit na naszą psychikę.

Ponadto :
– poznasz dietę uszczelniająca jelita;
– dietę eliminacyjną (nietolerancja pokarmowa);
– dietę w chorobie Hashimoto;
– dietę w chorobach tarczycy.

Poznanie indywidualnych potrzeb Twojego organizmu pozwoli Ci znaleźć właściwą drogę świadomego żywienia. Dzięki temu na zawsze pożegnasz zaparcia, biegunki, złe nastroje, depresje, alergię, choroby stawów i choroby autoimmunologiczne. Dostaniesz konkretne wskazówki, jak prowadzić dietę eliminacyjną, jak również dietę w chorobach autoimmunologicznych.

Sama dieta to za mało, aby nasz organizm dobrze funkcjonował. Wszystko zaczyna się w naszych głowach. Najnowsze badania wykazują, że prawdopodobnie większość chorób ma swoje korzenie w stresie. Przewlekły stres jest negatywnym odczuciem, który powoduje osłabienie naszego układu odpornościowego, zaostrzenie objawów wielu chorób z autoagresji ,np. Hashimoto, Gravesa-Basedowa, reumatoidalnego zapalenia stawów (RZS), cukrzycy typu 1, i wielu innych. Współcześnie jesteśmy nieustannie narażeni na stres, szybkie tempo życia, cywilizacja przemysłowa, nadmiar obowiązków czy rywalizację – mówi Sylwia Kamińska.

Kolejny gość Sylwii – Karolina Rozwadowska – psycholog , międzynarodowy coach i trener, przedstawi metody i skuteczne sposoby, jak stres ograniczyć, jak sobie z nim radzić, jak z nim żyć oraz jak odróżnić dobry stres od złego.

Oprócz praktycznych wskazówek jak radzić sobie ze stresem zaprosi Was, w imieniu dyplomowanej masażystki Agnieszki Rećko, na pokaz hawajskiego masażu Lomi Lomi Niu, którego celem jest redukcja napięć i stresów. Pozytywnie wpływa na układ kostny, trawienny, nerwowy, uelastycznia stawy, poprawia krążenia i oczyszcza ciało z toksyn. Opiera się on na pracy z ciałem, płynnych ruchach angażujących tkanki głębokie oraz stawy, a towarzyszy mu muzyka i spokojny, pogłębiony oddech.

Upominki dla każdego i losowanie nagród to stały punkt spotkań, a kawa i poczęstunek dodadzą warsztatom pozytywnych wibracji. Partnerzy spotkania i sponsorzy nagród w losowaniu to m.in. Biuro Podróży Sea Tours, Firma kosmetyczna Wibo, Zielony Spichlerz, Iryska, Oleofarm, Tiger Gym, Bakra.

jelita2

 
05.03.2016r. godz. 10:00–15:00
Cena: 60zł
Miejsce warsztatów: Hotel Beethoven, ul. L.Beethovena 7, Gdańsk
Kontakt : Sylwia Kamińska email: sylkam77@gmail.com; tel.501–606–361
Zapisy i zgłoszenia: marketing@hotelbeethoven.pl ;
tel.58 710 22 77, kom. 506–342–669

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj wejściówkę na warsztaty ZDROWE WIBRACJE!

Dlaczego jelita są nazywane naszym drugim mózgiem?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (2 marca) do godziny 9.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ZDROWE WIBRACJE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 2 marca, do godziny 9.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są wejściówki na warsztaty Zdrowe Wibracje.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym warsztatów Zdrowe Wibracje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.