Zadbaj o serce i skorzystaj z bezpłatnych badań EKG

22 Sty

Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią Polacy, dlatego warto regularnie sprawdzać stan swojego zdrowia. Już w najbliższą sobotę 27 stycznia Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zaprasza na bezpłatne konsultacje i badania EKG, ciśnienia krwi czy poziomu cholesterolu.

W najbliższą sobotę przy specjalnie wydzielonym stanowisku na terenie Centrum Handlowego Auchan Gdańsk przeprowadzona będzie kampania pod hasłem „Bezpłatny dzień ze zdrowiem”.

W ramach akcji każdy zainteresowany będzie mógł nieodpłatnie wykonać badanie poziomu cholesterolu oraz glukozy we krwi, jak również pomiar ciśnienia tętniczego. Zgromadzenie wyników powyższych badań pozwoli wstępnie określić stan serca i w razie konieczności, pomoże podjąć decyzję o dalszym leczeniu.

Uczestnicy akcji będą mogli skorzystać z konsultacji kardiologa, który wyjaśni wyniki pomiarów EKG i poinformuje o następnych krokach, lub ewentualnym leczeniu. Na nurtujące pytania odpowie również dietetyk – specjalista wskaże, jak prawidłowo się odżywiać, aby zmniejszyć ryzyko chorób układu krążenia.

„Bezpłatny dzień ze zdrowiem” jest częścią ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób krążenia „Teraz Serce!” zorganizowanej wspólnie z Telemedycyna Polska S.A. Akcja odbędzie się 27 stycznia w godzinach 10:00 – 18:00 w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ul. Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Wszystkie badania i konsultacje są bezpłatne!

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.