Wspólnie pomagajmy potrzebującym

26 Maj

Ostatnie tygodnie to czas, który wymaga od nas uważności na potrzeby innych i solidarności. Dlatego w ramach akcji #dobrysąsiad Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zachęca do wsparcia podopiecznych Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio poprzez udział w zbiórce darów rzeczowych, która potrwa od 25 maja do 15 czerwca.

Puckie Hospicjum stacjonarne tworzy zespół współpracowników, wolontariuszy, przyjaciół i darczyńców. Działając w oparciu o wspólne wartości oraz cele, od ponad 10 lat wspierają chorych i ich bliskich w ostatniej drodze życia. Centrum Handlowe Auchan Gdańsk w ramach akcji #dobrysąsiad organizuje zbiórkę darów rzeczowych, które będą służyć podopiecznym Puckiego Hospicjum.

Od soboty 23 maja do 15 czerwca w pasażu Centrum Handlowego Auchan Gdańsk będzie dostępna specjalna skrzynia, gdzie będzie można umieszczać artykuły najbardziej potrzebne podopiecznym Puckiego Hospicjum. Wśród nich są: prześcieradła bawełniane z gumką o wymiarach 120×200 cm, pianki do mycia, żele do golenia, dezodoranty damskie i męskie w formie aerozoli, myjki jednorazowe niepodfoliowane oraz jednorazowe podkłady higieniczne.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk to miejsce otwarte na lokalne społeczności. Ostatnie tygodnie nauczyły nas, że współpraca i wzajemna życzliwość mają olbrzymią moc. Zachęcam do udziału w zbiórce na rzecz Puckiego Hospicjum pw. Św. Ojca Pio, które tak wiele robi, by wnieść radość w życie chorych. Wspólnie pomóżmy potrzebującym – mówi Monika Brandeburg, Property Manager w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk.

Dary dla Puckiego Hospicjum można przynosić do 15 czerwca do Centrum Handlowego Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku w godzinach pracy galerii handlowej od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00.
Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.