Wolontariusze Fundacji Mam Marzenie świętują Dzień Wiosny w Galerii Przymorze

30 Mar

3 kwietnia wolontariusze trójmiejskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie na powitanie wiosny zorganizują wyjątkowe wydarzenie w Galerii Przymorze. Na uczestników imprezy czeka wiele atrakcji, m.in. czytanie bajek przez Mateusza Kusznierewicza i aktora „Na Wspólnej” – Grzegorza Gzyla, warsztat Zumby oraz pokaz taneczny uczniów Szkoły Gimnastyki Sportowej.

Podczas wydarzenia będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na marzenia podopiecznych trójmiejskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.W najbliższą niedzielę, 3 kwietnia, w Galerii Przymorze w Gdańsku, wolontariusze Fundacji Mam Marzenie wraz z dziećmi będą świętować nadejście wiosny. Start imprezy o godz. 11:00. Jedną z atrakcji przygotowanych dla uczestników będzie czytanie bajek przez polskiego żeglarza sportowego Mateusza Kusznierewicza oraz aktora Grzegorza Gzyla, znanego z roli w serialu „Na Wspólnej”. W trakcie czytania dzieci będą rysować usłyszaną bajkę. Dodatkowo odbędzie się pokaz taneczny uczniów Szkoły Gimnastyki Sportowej oraz warsztaty Zumby, prowadzone przez Annę Cegłowską (Z-Dance). Na stoiskach towarzyszących imprezie zostanie przeprowadzona zabawa loteryjna, kiermasz książek, a chętnym dzieciom zostanie pomalowana twarz.

Spełnianie marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie nie byłoby możliwe bez wsparcia osób o wielkim sercu. – W obchodach Dnia Wiosny w Gdańsku wspomogą nas członkowie Koła Wolontariatu z SP 29 oraz uczniowie tej szkoły. Wraz z swoimi opiekunami przeprowadzą kwestę do puszek – mówi Joanna Wiśniewska, wolontariuszka z oddziału trójmiejskiego Fundacji Mam Marzenie.

Fundacja Mam Marzenie istnieje już ponad 12 lat. Jej działalność w całości opiera się na zasadach wolontariatu. Wolontariusze wierzą, że spełnianie marzeń dostarcza chorym dzieciom wiele radości i wiary na lepsze jutro. Na stronie internetowej www.MamMarzenie.org, można znaleźć wszystkie informacje o spełnionych i oczekujących na spełnienie marzeniach oraz w jaki sposób można wspomóc działalność fundacji.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.