Wielka aukcja w Centrum RIVIERA

29 Maj

Do 30 maja można zbierać Złote Riviery i licytować nagrody na Dzień Dziecka. Do zdobycia podczas finału 31 maja: skuter Junak vintage, komputery, telewizory, konsole XBOX lub Nintendo Wii, iPhony, iPady, rowery, hulajnogi, gry, zabawki i inne atrakcyjne prezenty.

Stało się już tradycją, że raz do roku organizujemy w Centrum Wielką Aukcję – podkreśla Marek Ciszewski, dyrektor Centrum Riviera w Gdyni. – Posiadanie określonej ilości Złotych Rivier upoważnia do licytacji atrakcyjnych nagród, idealnie nadających się na prezent z okazji Dnia Dziecka.

Nowością w tym roku jest specjalny bonus dla osób aktywnych na portalach social mediowych Centrum Riviera.

Wystarczy w niedzielę 31 maja, po aukcji głównej, umieścić tweeta lub/i posta na Facebooku lub/i zdjęcie na Instagramie oznaczonego hasztagami #ZlotaRiviera, #Centrumriviera oraz posiadać 1 walutę Złota Riviera – dodaje Marek Ciszewski. – Po udostępnieniu hasztagów na profilu i okazaniu ich hostessie oraz przekazaniu 1 waluty Złota Riviera można otrzymać 1 nagrodę (1 nagroda dla 1 osoby w trakcie trwania całej akcji). Nagrody będą wyeksponowane na przygotowanym stoisku po aukcji głównej.
aukcja

Szczegółowe informacje i regulamin Wielkiej Aukcji na stronie www.centrumriviera.pl.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.