Wenusjanki znów w Trójmieście!

11 Lut

Już w najbliższy poniedziałek, 15 lutego o godz. 18:00 w Olivia Business Centre (Sky Club) odbędzie się kolejna edycja trójmiejskich Wenusjanek. Po zimowej przerwie wkraczają one z nową energią! Tak, jak przy poprzednich edycjach, nie zabraknie świetnej atmosfery oraz wielu atrakcji.

Na samym początku uczestniczki rozgrzeje pyszna włoska kawa Vergnano od naszego stałego Partnera, Kaffelopez. Zimowy poniedziałek osłodzą słodkości przygotowane przez cukiernię Fajne Baby.

Pierwszym gościem będzie Dorota Połom – manager od kilkunastu lat zawodowo związana z budowaniem relacji z klientami i brandingiem. Jest również trenerem z doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i warsztatów w dziedzinie: sprzedaży, nawiązywania kontaktów, budowania relacji i wizerunku, umiejętności budowania i pracy w zespole oraz kreatywnego myślenia i twórczego działania pracowników. Frontmenka, zdobywczyni wielu nagród, w tym tytułu Kobieta Sukcesu 2011 przyznanego przez Marszałka Województwa Pomorskiego. Jej szkolenia są zawsze wzbogacone wieloma przykładami z życia, często anegdotami i nie mają nic wspólnego z akademickimi wykładami. Na spotkaniu opowie o tych najważniejszych relacjach: damsko–męskich. Uczestniczki dowiedzą się jak budować silne relacje i jak się między sobą porozumieć.

Będzie też ogniście i tanecznie dzięki kolejnej prelegentce Klaudii Kopiec – założycielki szkoły tańca SoSalsa. Będzie nie tylko o wielkiej pasji jaką jest taniec, ale też o tym, jak można swoje zainteresowania przekuć w sukces zawodowy i biznesowy. Klaudia tańczyła już od dziecka, zdobyła liczne tytuły i wyróżnienia. Między innymi z dotarła do półfinału III edycji Mam Talent razem z grupą taneczną ENZYM CREW. Jej ogromna determinacja i pasja zaprowadziły ją w ciągu ostatniego roku do Nowego Jorku, Londynu, Mediolanu czy Hamburga, gdzie szkoliła się i brała lekcje prywatne u topowych nauczycieli.

W przerwie między rozmowami będzie można udać się na interesujące stoiska. Partnerem Wenusjanek została marka Colway – dystrybutor kosmetyków z naturalnym kolagenem. Panie będą też mogły wybrać sobie jakąś wyjątkową sukienkę z autorskiej kolekcji marki Zawieszak. Będzie można przygotować się na wielkie wiosenne wyjścia.

Nie zabraknie oczywiście również konkursu z nagrodami, świetnym rozmów, radości i uśmiechu i networkingu.

Zgłoszenia, wraz z potwierdzeniem przelewu przesyłajcie na adres mailowy: magdalena.loboda@wenusjanki.com.pl. Dane do przelewu: 46 1050 1038 1000 0091 3648 9177 Come Creations Group Anita Kijanka
WAŻNE – w tytule przelewu wpiszcie: miasto, swoje imię i nazwisko (np. Trójmiasto, Anna Kowalska).

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona, zatem decyduje kolejność zgłoszeń. Na życzenie organizatorki wystawiają fakturę –  proszą o informację mailową.

Pamiętajcie o wizytówkach!

                                        >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Fot.tyt.: Natalia Peplińska Fotografia

Portal my3miasto.pl ma przyjemność patronować trójmiejskim konferencjom Wenusjanek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.