Uratuj las z gajowym Chrobotkiem!

12 Mar

Już 16 marca widzów sceny teatralnej w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk czeka wielka, leśna przygoda. Gajowy, krecik i rusałka będą ratować las przed pożarem i nauczą dzieci, jak przeciwdziałać podobnym zagrożeniom. Wstęp bezpłatny!

Maluchy odwiedzające 16 marca Centrum Handlowe Auchan Gdańsk poznają gajowego Chrobotka, bohatera teatrzyku na podstawie opowiadania czeskiego pisarza Václava Čtvrteka. Sympatyczna postać nauczy dzieci, jak zachowywać się w lesie i szanować przyrodę, a dzięki przygodom bohaterów widzowie dowiedzą się, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

Gajowy Chrobotek stanie przed wielkim niebezpieczeństwem, jakim jest pożar lasu. Bohater będzie musiał dokonać wyboru pomiędzy ratowaniem drzew, a obroną mieszkających w lesie zwierząt. W akcji ratunkowej pomogą mu niezawodny krecik Kamratek i rusałka Józefka, a w walce z żywiołem dodatkowym utrudnieniem okaże się złośliwy myśliwy. Pełne emocji przedstawienie z pewnością da do myślenia młodym widzom.

Przedstawienie odbędzie się 16 marca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Przedstawienie zostanie wystawione trzykrotnie, o godz. 13.00, 15.00 i 17.00. Wstęp bezpłatny!

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.