Trójmiasto Restaurant Week (KONKURS)

7 Maj

11 maja rusza pierwsza edycja Trójmiasto Restaurant Week 2015. Za 39 zł będzie można sprawdzić trzydaniowe menu wybranych lokalach gastronomicznych. W akcji weźmie udział 10 trójmiejskich restauracji. W naszym konkursie możesz wygrać bezpłatne zaproszenia do dwóch z nich – gdyńskiego lokalu Chwila Moment i gdańskiej Bohemia Beer Cafe. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe! 

Restaurant Week to festiwal wybranych i wyróżniających się restauracji w polskich miastach. W tym roku w akcji weźmie udział 120 lokali z Poznania, Krakowa, Wrocławia, Warszawy i Trójmiasta. – Zapraszamy na majowy, pełnowymiarowy RESTAURANT WEEK, czyli festiwal najlepszych restauracji w Polsce. W wydarzeniu bierze udział 120 specjalnie wyselekcjonowanych lokali w 5 miastach, w tym kilkadziesiąt z Trójmiasta, gdzie festiwal jest organizowany przy współpracy z Testsmaku – zachęcają do udziału w wydarzeniu organizatorzy.

W trakcie Trójmiasto Restaurant Week, w konkretnych lokalach obowiązywać będzie jedna, promocyjna cena – 39 zł za składający się z trzech dań posiłek. Menu każdej z restauracji, a także możliwość rezerwacji stolika na dany termin dostępne są za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej.

Każda rezerwacja obejmuje 90 minut spędzonych w danym lokalu, co wydaje się być wystarczającym czasem nie tylko na zaspokojenie głodu, ale również delektowanie się smakiem wyjątkowych potraw.

Do udziału w festiwalu przystąpi 10 trójmiejskich restauracji: Tłusta Kaczka, Serio, Chwila Moment, Bliżej, Panaya Thai Restaurant, Grono di Rucola, Bohemia Beer Cafe, LuLa, INK, Morska.

Wydarzenie to świetna okazja zarówno dla osób, które na co dzień lubią poznawać nowe smaki w dobrej cenie, jak i zwolenników domowego jedzenia. Celem festiwalu jest wzmocnienie wizerunku wysokiej jakości kultury gastronomicznej oraz umożliwienie nowym odbiorcom pełnego smakowego doświadczenia. Dla każdego znajdzie się coś pysznego, zwłaszcza, że jak zapewniają organizatorzy, impreza ta ma być dowodem wzrastającego poziomu polskiej sceny gastronomicznej.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie do gdyńskiej restauracji Chwila Moment lub gdańskiego lokalu Bohemia Beer Cafe! Podpowiedź znajduje się na naszej stronie internetowej.

Jak nazywał się kucharz, który serwował potrawy podczas prezentacji polskich wódek w gdańskiej PGE Arena?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (8 maja) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – TRÓJMIASTO RESTAURANT WEEK. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy adresatów wiadomości zawierających poprawną odpowiedź na konkursową zagadkę.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 8 maja, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Źródło fot. tyt.: facebook.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.