Testerka wierności (wideo)

26 Sty

To kobieta do zadań specjalnych. Nienaganny wygląd, obyta w rozmowie, dzieląca wszystkie zainteresowania mężczyzny. Kiedy temperatura w jego związku wygasa, ona zapewnia mu nieustanną adorację. Profesjonalistki nagrywają dowody zdrady, a potem znikają bez śladu. Amatorkom zdarza się popełnić błąd i przespać z partnerem zleceniodawczyni…

Statystyki wyglądają alarmująco – średnio 25 procent Polek i 33 procent Polaków regularnie zdradza swych stałych partnerów. Do romansów dochodzi najczęściej w pracy oraz w kręgu znajomych. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów (portale społecznościowe czy internetowe komunikatory) sprawia, że o zdradę łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.

zdrada

Zdesperowane kobiety wynajmują testerki wierności w agencjach detektywistycznych lub – co jest o wiele tańsze – wyszukują tę frazę w Google i trafiają na masę podobnych ofert. Chorobliwie zazdrośni mężczyźni proszą najczęściej o pomoc w sprawdzeniu partnerki swoich kolegów.

„Zagram każdą rolę – opiekunkę do dziecka, petenta w biurze rachunkowym, stewardessę albo ekspedientkę. A wszystko wykalkulowane, by sprawdzić wierność niczego nieświadomego mężczyzny. Będę zwykłą dziewczyną lub kobietą-wampem. Wyposażona w wiedzę od żony albo narzeczonej na temat mężczyzny zaczynam działać. Skoro zleca się sprawdzanie uczciwości partnerów biznesowych, dlaczego by nie sprawdzać wierności partnera, z którym chce się spędzić całe życie?” – tak brzmi treść jednego z ogłoszeń.

testerka5

Testerka jest kameleonem, dopasowuje się do danego mężczyzny. Kiedy ten jest „metalem”, ona zmienia swą garderobę i wygląd na styl gotycki, kiedy wyjeżdża na konferencję biznesową, ona musi doszkolić się w tej dziedzinie i trafić tam na niego „przypadkiem”. Testerki biorą za jedno zlecenie około trzech tysięcy złotych, kwota ta jednak waha się w zależności od czasu trwania i stopnia trudności zadania. Jak pisze jedna z testerek: „Praca ta wymaga długiego obserwowania i analizy materiału. Dopiero wtedy mogę zapędzić mężczyznę w pułapkę”.

Co sądzą mieszkańcy Trójmiasta o tego typu kobietach? Czy panie chętnie wynajęłyby testerkę wierności, a panowie daliby się skusić na jej wdzięki? Obejrzyjcie przygotowaną przez nas sondę:

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.