Teatr magicznych baniek

14 Maj

Jaka jest najlepsza recepta na dobre samopoczucie wszystkich dzieci? Już 18 maja maluchy biorące udział w przedstawieniu w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przekonają się, że zabawa z bańkami mydlanymi wprawia wszystkich w świetny nastrój! Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

Czas przenieść się do fantastycznego świata teatru i magii! 18 maja Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zamieni się w… kosmos bańkowy, w którym nie istnieje grawitacja, a ulotne rekwizyty tworzą niezapomniane wrażenia! Dzieci przeniosą się do świata scenicznej zabawy i magicznych sztuczek, współtworząc z aktorami przedstawienie.

Bańkowe przedstawienie to niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny. Spektakl będzie pełen niezwykłych kolorów, świateł i dźwięków, a w przedstawionej historii nie zabraknie niecodziennych figlów i niezwykłych przygód. Udział w wydarzeniu to niepowtarzalna okazja, by w całości zmieścić się do ogromnej bańki mydlanej!

Teatrzyk odbędzie się 18 maja w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Spektakl odegrany zostanie trzykrotnie, o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp bezpłatny!

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.