Spotkanie z animacją i dubbingowaniem bajek w CH Osowa

25 Maj

Z okazji Dnia Dziecka, już w niedzielę 29 maja w godzinach 11:00-18:00 Centrum Handlowe Osowa zaprasza maluchy na warsztaty animacji oraz dubbingowania bajek. W efekcie końcowym spotkania powstanie film animowany z najmłodszymi klientami CH Osowa w roli podkładających głosy pod postacie z animacji! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dzień Dziecka w CH Osowa rozpocznie się od warsztatów animacji poklatkowej, podczas których dzieci – pod okiem specjalistów – różnymi technikami (np. rysunek, plastelina, piasek) stworzą własne animowane filmy. Warsztaty będą przebiegać w dwóch etapach – maluchy najpierw stworzą swoich własnych bohaterów filmowych, a następnie będą mogły obserwować na żywo animowanie ich przygód. Kolejnym krokiem na drodze do stworzenia filmu animowanego będą warsztaty dubbingowania, podczas których bohaterowie wcześniej stworzeni przez dzieci przemówią ich własnymi głosami!

Każdy z uczestników będzie mógł podłożyć głos jednej z postaci filmów, a głosy zostaną nagrane w specjalnie przygotowanym do tego studiu nagraniowym. Każdy z młodych twórców znajdzie swoje nazwisko w napisach końcowych. Gotowe filmy zostaną wyświetlone na ekranie, a także wręczone na pendrivie uczestnikom warsztatów wraz z certyfikatem potwierdzającym udział w wydarzeniu.

W programie wydarzenia także spotkanie z bohaterami najsłynniejszych animacji – Minionkiem Bobem, Smerfetką i Draculą z Transylwanii, których kostiumy przywdzieją animatorzy. Najmłodsi będą mogli przywitać się z ulubionymi bohaterami oraz zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia.

Na maluchy będzie czekać również Strefa Bajkowych Charakteryzacji, w której profesjonalni makijażyści przemienią dzieci w ich ukochanych bohaterów filmowych oraz Strefa Kultowych Kreskówek, w której dzieci obejrzą ukochane animacje oraz zapowiedzi gorąco oczekiwanych animowanych premier kinowych. Nie zabraknie także konkursów z filmowymi nagrodami.

Dzień Dziecka w CH Osowa zapowiada się niezwykle bajecznie! Poprzez zabawę najmłodsi będą mogli poznać świat animacji oraz wcielić się w rolę młodych twórców filmów animowanych. Zapraszam całe rodziny w niedzielę do Osowej na odkrywanie świata bajek oraz wspólne tworzenie filmu animowanego – mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.