Siła prawdziwej przyjaźni

19 Kwi

Jak i gdzie szukać przyjaciół? Co należy robić, by zbudować trwałe przyjacielskie relacje? Podczas niedzielnego teatrzyku pt. „Kto tam?”, który odbędzie się 23 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk, najmłodsi poznają historię samotnego Zajączka, który poszukuje odpowiedzi na te pytania, ponieważ bardzo pragnie zaprzyjaźnić się z innymi zwierzątkami.

Najbardziej szczęśliwi jesteśmy, gdy otacza nas grono dobrych i życzliwych przyjaciół. Pragniemy spędzać czas wspólnie z innymi, bo przynosi to nam radość, szczęście i zadowolenie. Takich przeżyć potrzebuje również mały, niebieski Zajączek, który właśnie co dopiero się urodził i czuje się bardzo samotny.

Bohater wyrusza w pełną przygód podróż w poszukiwaniu kompanów zabaw. Pukając do licznych, tajemniczych drzwi, spotyka ciekawe i barwne postacie, z których każda ma jakąś ukrytą zagadkę, sztuczkę. Czy wśród nowych znajomych Zajączek znajdzie prawdziwego przyjaciela?

Oryginalnie wykonane kukiełki, barwne dekoracje i ciekawa muzyka wprowadzą dzieci w świat pełny magii i tajemnic.

Teatrzyk pt. „Kto tam?” odbędzie się w niedzielę 23 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.