Rusza nabór do Programu Otwartego GDD 2018

6 Mar

Przed nami 11. edycja festiwalu Gdynia Design Days. Jak co roku, tak i tym razem program wzbogacą wydarzenia zgłoszone w otwartym naborze. Propozycje warsztatów, wykładów, wystaw oraz instalacji można nadsyłać do 23 marca.

Każdego lata 10 lipcowych dni wypełnia po brzegi ofbity w atrakcje program festiwalowy skierowany zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów dobrego projektowania w każdym wieku. Program Gdynia Design Days budowany jest w ścisłej współpracy z Radą Programową i zawiera wydarzenia o dużej wartości merytorycznej skierowane do profesjonalistów oraz warszaty dla amatorów, chcących rozwinąć swoje zdolności manualne i zainspirować się do działania. Organizatorzy nie zapominają także o dzieciach, które poprzez twórczą zabawę rozwijają wyobraźnię i kreatywność.

Gdynia Design Days to festiwal, który tworzą ludzie i zgodnie z tą ideą każdy zainteresowany ma możliwość zgłosić swój pomysł na warsztaty, wystawę, wykład lub instalację. Wystarczy wypełnić formularz i podążać zgodnie z procesem zgłoszeniowym. Wśród nadesłanych ofert wybrane zostaną te najlepiej odpowiadające na tegoroczne hasło festiwalu – ERROR.

ERROR z łaciny oznacza błąd, jako czasownik mówi o wędrowaniu i tułaczce, a dziś kojarzone jest przede wszystkim z awarią systemu operacyjnego. Hasło można interpretować na wiele sposobów, a kolejne warstwy znaczeniowe rodzą nowe pomysły na niestandardowe działania.

Termin naboru upływa 23 marca.

Więcej informacji na stronie: www.gdyniadesigndays.eu/pl/program-otwarty-2018.html.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.