Rodzinne świętowanie Dnia Babci i Dziadka! (KONKURS)

15 Sty

Centrum Nauki EXPERYMENT zaprasza do wspólnego, rodzinnego świętowania Dnia Babci i Dziadka. Impreza odbędzie się w najbliży weekend (sobota/niedziela (20/21 stycznia) w godz. 12.00–16.00. Dla naszych Czytelników mamy rodzinne wejściówki (obowiązują na 3 osoby).

Z tej okazji przygotowano moc naukowych atrakcji, do udziału w których Organizatorzy zapraszają wszystkich, a w szczególności dziadków z wnukami, którzy będą mogli m.in.

– zmierzyć się w super grze sprawdzającej pamięć MEMOBYSTRZAKI,
– spędzić czas przy rozwiązywania zagadek logicznych,
– wziąć udział w grze rodzinnej GENIALNA genetyka.

Nie zabraknie również aktywności z mikroskopem, dzięki którym młodsi i starsi pasjonaci nauki będą mogli dowiedzieć się więcej o DNA, a na specjalnym drzewie genealogicznym odkryją tajemnice dziedziczenia takich cech, jak kolor oczu, włosów czy grupa krwi. Najmłodsi będą mogli też wykonać breloczki w kształcie kwiatków – idealne jako prezent w tym wyjątkowym dniu!

Wstęp na wszystkie aktywności w ramach Dnia Babci i Dziadka w ramach biletu na wystawę. Bilety można kupić w kasach EXPERYMENTU oraz na stronie bilety.experyment.gdynia.pl.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj rodzinną wejściówkę do CN EXPERYMENT.

    Dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać zaproszenie do CN EXPERYMENT?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (18 stycznia) do godziny 13:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – DZIEŃ BABCI I DZIADKA. Do wyboru sobota lub niedziela. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających najciekawsze odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 18 stycznia, do godz. 13:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są zaproszenia do CN EXPERYMENT na Rodzinne Świętowanie Dnia Babci i Dziadka. Do wyboru sobota lub niedziela.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.