Radiowa CZWÓRKA znowu w Sopocie

23 Lip

Lato w Radiowej Czwórce to czas spotkań ze słuchaczami w wakacyjnych kurortach. Już 24 lipca Stacja po raz kolejny zajrzy z plenerowym studiem do Sopotu.

W najbliższy piątek na Placu Przyjaciół Sopotu w kawiarni Bez Ogródek stawią się tłumnie szturmowcy z Gwiezdnych Wojen, postaci z gier komputerowych, mang i anime.

A wszystko za sprawą Baltikonu (24-26.07) – największego w tej części kraju konwentu dla fanów fantastyki, japońskich animacji i gier komputerowych. W Czwórkowym studiu pojawią się także miłośnicy tatuaży, bo w weekend w Trójmieście odbywa się Gdańsk Tatoo Kownent. Wieczorem radiowa ekipa przeniesie się do Klubu Mewa Towarzyska, w którym zaproponuje słuchaczom wspólną zabawę przy doskonałej muzyce.

Na relacje z „PlenAir-u – Nadajemy się na lato!” 24 lipca w godz. 15.00-22.00 zaprasza Aleksandra Jasińska.
________________________________________

„PlenAir” to cykl wyjazdowych audycji Radiowej Czwórki. Stacja odwiedza wybrane miejsca w kraju, popularne wśród młodych ludzi, skąd nadaje interaktywne, zróżnicowane tematycznie audycje. Na słuchaczy i uczestników imprez plenerowych czeka mnóstwo atrakcji, m.in. spotkania z dziennikarzami i ich ciekawymi gośćmi, animacje, konkursy i dużo dobrej muzyki.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.