Przygotuj się do międzynarodowej wyprawy z małymi podróżnikami

5 Lut

Europejskie stolice, zachwycająca przyroda, tradycyjne potrawy i zwyczaje nie są obce trójce małych podróżników – Loli, Meli i Kiko. Podczas comiesięcznych spotkań w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk bohaterowie zaproszą najmłodszych na bajkową wyprawę. Już 9 lutego dzieci będą mogły poznać plan przyszłych podróży oraz przygotować dziennik, w którym opiszą poznane miasta i kraje. Wstęp wolny.

Mali podróżnicy: Lola, Mela i papuga Kiko już w najbliższą sobotę 9 lutego odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Gdańsk. Będą przekonywać najmłodszych, że warto podróżować i zaproszą uczestników na wspólną wyprawę. Podczas kolejnych, comiesięcznych spotkań mali uczestnicy poznają kulturę, historię i język rozmaitych zakątków świata, a także wezmą udział w warsztatach kreatywnych. Powstaną podczas nich przedmioty i dekoracje znane z przybliżanych na spotkaniach miejsc.

Dodatkowo podczas każdego spotkania dzieci wraz ze swoimi opiekunami udadzą się na podróżnicze podchody. Na terenie centrum handlowego będą ukryte zagadki. Za znalezienie odpowiedzi i rozwiązanie krajoznawczej krzyżówki mali uczestnicy otrzymają naklejki – mile, które będzie można kolekcjonować w specjalnym dzienniku. Za zebranie kompletu naklejek, podczas ostatniego spotkania z cyklu, będzie można odebrać nagrody. Dziennik podróży będzie można otrzymać i ozdobić w trakcie pierwszego spotkania.

W najbliższą sobotę dzieci będą mogły również wziąć udział w zabawach oraz kalamburach, dzięki którym dowiedzą się, jaki plan podróży przygotowali dla nich mali podróżnicy.

Pierwsze spotkanie z cyklu „Mali podróżnicy” odbędzie się 9 lutego w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku w godzinach od 12:00 do 17:00. Wstęp bezpłatny!

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.