Przedwakacyjne spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety Trójmiasto

25 Maj

Już 2 czerwca o godzinie 17.30 w Sky Club na 12 piętrze budynku Olivia Tower odbędzie się ostatnie przed wakacjami spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety w Trójmieście. Temat przewodni czerwcowego spotkania jak na razie pozostaje tajemnicą i niespodzianką.

Prelegentkami czerwcowego spotkania będą trzy przedsiębiorcze kobiety, mianowicie:

Barbara Cabej – w wieku 20 lat została najmłodszym na świecie Head Visual Merchandiser na Polskę dla marki Pepe Jeans. Aktualnie właścicielka ekskluzywnego butiku z bielizną – Boutiqe Bielizny. W tym miejscu każda z kobiet może poczuć się piękna i doskonała, o to zadbała właścicielka. Jak sama mówi, jest to miejsce stworzone przez kobiety dla kobiet. Z jej działalnością związany będzie temat prelekcji, a opowie o „Odkrywaniu kobiecości, czyli rola bielizny w codziennym życiu kobiety”.

O tym jak przejść z pasją przez życie opowie nam Arleta Rusiecka – Kostrzewska. Ciężko jest zaprzeczyć, że prelegentce brakuje pasji – większość jej życia zapełnia muzyka. Jest absolwentką między innymi Akademii Muzycznej w Gdańsku i Akademii Sztuki w Szczecinie, magistrem sztuki oraz dyrygentem. Pobierała lekcje u wybitnych muzyków, takich jak Ewa Bem, Inga Lewandowska czy Krystyna Stańko. Od 2010 roku prowadzi szkołę muzyczną Empire Music School, zajmującą się edukacją muzyczną i organizacją wydarzeń artystycznych. Dodatkowo jest wokalistką Jazz Bandu i zespołu Wolny Przedział, warto zaznaczyć, że ich płyta „Śpiew to życie” w 2013 roku uzyskała tytuł najlepszej trójmiejskiej płyty. „Jak przejść z pasją przez życie?” – odpowiedź na to pytanie z pewnością uzyskamy 2 czerwca.

Milena Sakowicz – to trzecia prelegentka Przedsiębiorczej Kobiety. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, założyła w Sopocie klub przemawiania publicznego – Toastmasters Sopot Leaders. Ponadto jest właścicielką agencji marketingowej o wdzięcznej nazwie – Marketing Mileny oraz właścicielką marki odzieżowej Furia by Sakowicz. Mało? To jeszcze nie wszystko. Milena zajmuje się także współorganizowaniem Mistrzostw Europy w BBQ, Mistrzostw Europy w Enduro motocyklowym, odpowiada także za marketing i promocję takich wydarzeń jak Charlotta Moto Fest czy Festiwal Kolorów. Z zamiłowania motocyklistka, ponadto zdeklarowana blondynka i… właścicielka psa Tofika . „Wszystkie oczy na mnie – czyli o sztuce przemówień publicznych” – taki będzie temat przemówienia Mileny Sakowicz.

Zapisy na spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety ruszą już niebawem, warto śledzić profil PK na Facebook’u.

Pamiętajcie o zabraniu wizytówek!

Nasz portal ma przyjemność być patronem medialnym Przedsiębiorczej Kobiety Trójmiasto.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.