Poszukaj zaginionych krasnali

30 Maj

Słynni Gnomeo i Julia przybywają do Galerii Klif! Już w niedzielę, 3 czerwca możesz pomóc im poszukać zaginionych krasnali ogrodowych, które znikają z londyńskich trawników. Galeria zaprasza najmłodszych, by wcielili się w postać Sherlocka Gnoma i rozwiązali tajemnicę zniknięć.

Wyjątkowe spotkanie z bohaterami bajki Gnomeo i Julia to czas świetnej zabawy przygotowanej z okazji Dnia Dziecka przez Galerię Klif. Już 3 czerwca na najmłodszych czeka moc atrakcji, zabaw, zagadek i konkursów z fantastycznymi nagrodami.

Start o 11:00 fantastycznym przedstawieniem „Krasnalove Story”, w ciągu dnia będzie można zobaczyć jeszcze kilka odsłon tego muzycznego show.

Każde dziecko będzie mogło też przemienić się w super detektywa Sherlocka Gnoma i przy użyciu magicznej mapy odnaleźć znikające krasnale i uratować wiosenny ogród! Każde dziecko zostanie wyposażone w atrybuty Sherlocka Gnoma takie jak czapka, peleryna, lupa i we wskazówki dotyczące miejsc ukrycia krasnali. Jeżeli uda mu się odnaleźć skrzaty i oznaczyć na mapie miejsce ich pobytu, otrzyma nagrodę. Mali artyści będą mogli też pomalować figurki ogrodowych krasnali według swojego upodobania.

A na koniec organizatorzy zapraszają do specjalnej Krasnalowej Fotobudki po zdjęcie, oczywiście w roli bajkowej postaci! Zabawa będzie trwać od godziny 11.00 do 18:00.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.