„Podwórka NIVEA” po raz pierwszy nad polskim morzem*

4 Sie

Przez całe wakacje, w 10 nadmorskich miejscowościach marka NIVEA i Mateusz Kusznierewicz inspirują rodziców do aktywnej zabawy z dziećmi na plaży. Na rodziny, spędzające wakacje nad polskim morzem, czekają atrakcje, które zapewnią niezapomniane chwile na wspólnej i jakościowej zabawie. W każdy weekend, na 10 polskich plażach powstaną Rodzinne Miejsca Zabaw – wszystko to, za sprawą akcji „Podwórko NIVEA na plaży”, która po raz pierwszy odbędzie się nad polskim morzem. Najbliższa akcja odbędzie się 5 sierpnia w Jastarni.

Skimboard, rodzinny tor przeszkód czy tablica do nauki wiązania węzłów żeglarskich – to tylko kilka atrakcji, które z myślą o rodzinach, przygotowała marka NIVEA i Mateusz Kusznierewicz, mistrz olimpijski w żeglarstwie, aktywny tata dwójki dzieci i Ambasador projektu „Podwórko NIVEA”. Jak sam przyznaje: – Wakacje to idealny moment, aby spędzić aktywnie czas z dziećmi – z dala od smartfonów i służbowej poczty. Razem z NIVEA przygotowaliśmy mnóstwo zabaw, które jeszcze lepiej zintegrują rodzinę i zapewnią jej niezapomniane przeżycia w trakcie wspólnych wakacji.

Aktywnie i efektywnie na plaży

„Podwórka NIVEA” to miejsca, które integrują dużych i małych – teraz również na plaży! Wszystkie aktywności w Rodzinnych Strefach wymagają współpracy, sprawności ruchowej, a także kreatywności i sprytu. Co więcej, na plażowych Podwórkach NIVEA mogą rywalizować ze sobą drużyny z jednej lub z kilku rodzin, dzięki czemu pobyt stanie się doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości. Na tych, którzy o wychowaniu pragną dowiedzieć się więcej, czekają porady Ambasadora, Mateusza Kusznierewicza, który podpowie jak motywować dzieci, jak pobudzać ich kreatywność i rozwijać pasje.

strefa

Odwiedź Podwórka NIVEA na plaży i zapewnij swojej rodzinie niezapomniane wspomnienia z wakacji:

Jastarnia: 5–7.08

Kołobrzeg: 12–14.08

Ustronie Morskie: 19–21.08

Międzyzdroje: 26–28.08

Fot.tyt. Mateusz Kusznierewicz/Projekt Plaża.

*–Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.