„PIT w Gdańsku. Się opłaca!”

13 Kwi

Można już rejestrować się do tegorocznej loterii „PIT w Gdańsku! Się opłaca”. Podczas 5. edycji zabawy gdańscy podatnicy mają szansę wygrać hybrydowe Suzuki Swift, 10 smartfonów i 15 rowerów trekkingowych. Aby pomóc szczęściu należy spełnić dwa warunki: złożyć zeznanie podatkowe w Gdańsku i zarejestrować się na stronie loterii. Przyjmowanie zgłoszeń zakończy się 3 maja o północy.

To już piąty raz, gdy Miasto Gdańsk organizuje loterię „PIT w Gdańsku. Się opłaca!” Loteria w której do wygrania są wartościowe nagrody, to zachęta dla osób, które w Gdańsku żyją i pracują, by właśnie tu złożyły swoje zeznanie podatkowe. „PIT w Gdańsku. Się opłaca!” to też forma podziękowania dla tych, którzy świadomie chcą partycypować w budowaniu miasta pięknego, nowoczesnego i dostosowanego do potrzeb mieszkańców.

Każdy podatnik, którzy rozliczył swój PIT w Gdańsku i zarejestrował się w loterii, ma szansę wygrać jedną z cennych nagród. Zgłoszenia będą przyjmowane między 29 marca a 3 maja mat. prasowe
Każdy podatnik, którzy rozliczył swój PIT w Gdańsku i zarejestrował się w loterii, ma szansę wygrać jedną z cennych nagród. Zgłoszenia będą przyjmowane między 29 marca a 3 maja
mat. prasowe

Tegoroczne nagrody
W każdej z dotychczasowych edycji loterii „PIT w Gdańsku. Się opłaca!” do wygrania były cenne nagrody. Tak też jest w tym roku. W 5. edycji zabawy gdańscy podatnicy powalczą o następujące nagrody:

Hybrydowe Suzuki Swift FL Elegance
10 smartfonów Samsung Galaxy S20 FE
15 rowerów trekkingowych Indiana model X-Road 3.0 M19

Niebieskie, hybrydowe Suzuki Swift FL Elegance to nagroda główna w 5. edycji loterii PIT w Gdańsku. Się opłaca! mat. prasowe
Niebieskie, hybrydowe Suzuki Swift FL Elegance to nagroda główna w 5. edycji loterii PIT w Gdańsku. Się opłaca!/mat. prasowe

Dlaczego warto rozliczyć PIT w Gdańsku?
Im więcej podatników rozliczy się w Gdańsku, tym więcej pieniędzy zasili wspólną kasę budżetu miasta. W praktyce oznacza to, że każda osoba, która złoży zeznanie podatkowe w naszym mieście, dołoży swoją cegiełkę do rozwoju Gdańska. Pieniądze, które pochodzą od podatników, inwestowane są m.in. w przedszkola, żłobki, edukację, sport, politykę społeczną, kulturę, komunikację czy budowę dróg.

By Gdańsk mógł się rozwijać, potrzebne jest wsparcie finansowe jego mieszkańców – mówi Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska. – To ważne szczególnie teraz, w tym trudnym czasie spowodowanym pandemią.

Kto może wziąć udział w loterii?
Udział w loterii może wziąć każda, pełnoletnia osoba, która złożyła deklarację podatkową PIT za 2020 rok w jednym z gdańskich urzędów skarbowych (w formie papierowej lub elektronicznej) i wskazała Gdańsk jako miejsce zamieszkania. Meldunek w tym przypadku nie jest konieczny.

Nie czekaj z rejestracją, zgłoś się już dziś
Rejestracja uczestników, którzy chcą wziąć udział w tegorocznej loterii „PIT w Gdańsku. Się opłaca!” rozpoczęła się 29 marca i zakończy się w poniedziałek 3 maja o północy.

Zgłoszenie się do loterii i wypełnienie formularza rejestracyjnego zajmuje kilka minut. Wystarczy wejść na stronę www.gdansk.pl/pit.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.