Odwiedź z Hilarym Wyspę Pacynek!

23 Kwi

Czas spakować walizki i wyruszyć w teatralną podróż! Wraz z panem Hilarym najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Gdańsk będą mogli odwiedzić pełen magii Archipelag Wysp Lalkowych. Podczas bezpłatnego spektaklu 27 kwietnia maluchy dowiedzą się wielu tajemnic o pacynkach.

Mali widzowie, którzy 27 kwietnia zasiądą przed sceną w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk, będą mieli okazję poznać wszystkie tajemnice lalek. Pomoże im w tym pan Hilary, który będzie towarzyszyć maluchom w wyprawie na Wyspę Pacynek.

Na zaczarowanej wyspie uczestnicy przedstawienia dowiedzą się, jak zbudowane są teatralne lalki, a także w jaki sposób ożywia się je na scenie. Mali widzowie poznają także fragmenty takich spektakli, jak „Lalkarz” i „Czerwony Kapturek”, a także przyjrzą się lalkowej klaunadzie.

Podczas interaktywnego spotkania nie zabraknie możliwości samodzielnej zabawy z pacynkami.

Teatrzyk pt. „Wyspa pacynek” odbędzie się w 27 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Gdańskprzy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Spektakl odegrany zostanie trzykrotnie, o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.