Odbierz sadzonkę drzewa i weź udział w warsztatach ekologicznych

30 Kwi

Dbanie o środowisko jest proste i przyjemne! Przekonają się o tym najmłodsi, którzy wezmą udział w warsztatach ekologicznych w Centrum Handlowe Auchan Gdańsk. Szósta edycja akcji edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni” odbędzie się 4 maja, a podczas spotkania będą rozdawane sadzonki drzew. Wstęp wolny!

Troska o środowisko może przybrać różne formy, ale warto zacząć od prostych codziennych czynności, takich jak segregowanie domowych odpadów, dokładne dokręcanie kranu czy wyłączanie urządzeń elektronicznych, gdy z nich nie korzystamy. Tych nawyków warto uczyć się od najmłodszych lat. Doskonałą okazją do uświadamiania dzieci w zakresie ważnych zagadnień ekologicznych będzie szósta edycja akcji edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni”.

Podczas zabaw i gier organizowanych 4 maja w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk najmłodsi dowiedzą się, jak na co dzień dbać o środowisko.Nad prawidłową edukacją ekologiczną i wesołą zabawą będzie czuwał sympatyczny bohater tegorocznej kampanii – Ekoludek.

Podczas zajęć maluchy będą rozwiązywać krzyżówki, ozdabiać bawełniane torby na zakupy oraz zagrają w emocjonującą grę XXL, w której uczestnicy będą pionkami. Za każde zadanie uczestnicy spotkania otrzymają odznakę pomocnika Ekoludka. Zajęcia i zabawy odbędą się w przyjemnej przestrzeni wśród drzewek, kwiatów i drewnianych skrzynek, a każdy kto odwiedzi ekostoiskootrzyma darmową sadzonkę drzewka.

Warsztaty „Ekoodpowiedzialni” odbędą się 4 maja w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Zajęcia trwają od godziny 11.00 do godziny 17.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.