„Oblicza kobiet”. Sprawdź, co się za nimi kryje

22 Paź

Już w najbliższy piątek o godzinie 16:00 odbędzie się konferencja „Oblicza Kobiet”, organizowana przez stowarzyszenie Crede Femina. To spotkanie przeznaczone głównie dla pań, ale co roku na konferencjach tego typu zjawiają się także panowie.

Już samo miejsce konferencji jest nietypowe – neorenesansowy reprezentacyjny pałacyk, w którym obecnie ma siedzibę Rada Miasta Gdańska, zamiast klasycznej sali wykładowej zwiastuje, że będzie ciekawie.

Organizatorki namówiły do współpracy przedstawicieli różnych dziedzin. Wsród prelegentów znajdują się min.: historyk sztuki Roman Nieczyporowski, psycholog Magdalena Żadkowska czy pedagog sportu Anna Nitecka- Walerych. Podczas spotkania będzie okazja do poznania możliwości pracy z ciałem (np. podczas krótkiej sesji jogi twarzy), ale także samobadania piersi (udostępnione będą fantomy).

crede

– Jesteśmy wolontariuszkami do wielu lat. Organizujemy konferencje, warsztaty i szkolenia, promując zdrowy tryb życia, a także rozwój osobisty – mówi Wanda Kustrzeba, prezes stowarzyszenia Crede Femina. – Zależy nam, by spotykać się z osobami, które można wesprzeć, ale także i my nierzadko czerpiemy inspirację i siłę od uczestniczek eventów. To działanie win-win – śmieje się.

Część prezentacyjną zakończy networing przy poczęstunku.

Nie ma ograniczeń wiekowych. Jeśli masz 20 lat i chcesz przyjść – jesteś mile widziana. Studiujesz i pracujesz? Czas dostosowano, byś i Ty mogła w tej konferencji uczestniczyć. Jeśli zaś to wnuk odczytuje tę informację – zabierz sąsiadkę.

plaka

Wstęp bezpłatny.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.