Nowa kolekcja w nowym salonie – BoConcept w Gdyni (WIDEO)

2 Lis

BoConcept to znana i uznana firma projektującą i produkującą designerskie meble. Duńska marka funkcjonuje na rynku międzynarodowym już od ponad 60 lat i posiada swoje salony także w Polsce, między innymi w Trójmieście.

Jeśli zabrakło was na oficjalnym otwarciu nowego, większego butiku BoConcept w Gdyni, zapraszamy do obejrzenia naszej relacji.

7 Replies to “Nowa kolekcja w nowym salonie – BoConcept w Gdyni (WIDEO)

  1. Meble w kosmicznej cenie jak na swoją jakość. Dywan po roku w niektórych miejscach wyłysiał, skórzane krzesła przetarły się w narożnikach po 3 latach sporadycznego użytkowania. Lepiej postawić na solidne włoskie meble niż skandynawski badziew. Jak Skandynawia to Ikea.

  2. Ja kupiłam kilka sezonów temu kanapę, proszę mi uwierzyć nic się nie zmieniła. Mam 2 koty i psa, oczywiście mają pościelony kocyk ale służy im i mojej całej rodzinie wyśmienicie. Meble są trwałe i super.

  3. Nigdy nie wchodziłam do sklepów z tak wysokiej półki. Zobaczyłam tutaj i doszłam do wniosku, że zajdę, co mi tam! teraz wiem, że te meble są moim celem i marzeniem. te albo żadne. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Pójdźcie i popatrzcie. warto!

  4. Bardzo dobra, interesująca, żywa relacja. Pani Magdalena : profesjonalna i miła. Kuchnia molekularna to prawdziwy hit. fajne to wszystko i ta muzyka. kazdego zainteresuje, co nie znaczy, ze stać go bedzie na takie meble. Piekne, ale póki co za drogie. Ale tak kształtuje się gust!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.