Motor Centrum. Pomaganie przez naprawianie

1 Lut

Motor Centrum uruchomiło program „Pomaganie przez naprawianie”. Celem akcji jest wspieranie fundacji pożytku publicznego. W każdym kwartale, wsparcie zostanie przekazane innej organizacji, która zajmuje się pomocą dla ludzi chorych i potrzebujących. Na ten cel gdański multidealer przeznaczy co najmniej 1% wartości usług serwisowych. 

Naszą akcję „Pomaganie przez naprawianie” można wspomóc w bardzo prosty sposób – serwisując u nas swojego  Opla, Chevroleta, Saaba, Harleya, Suzuki lub Mitsubishi. W ramach współpracy z wybranymi organizacjami pożytku publicznego przekażemy co najmniej 1% wartości usług serwisowych wykonanych w Motor Centrum, w kolejnych kwartałach 2016 roku. Zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych do korzystania z naszych serwisów. Ta pomoc klientów nic nie kosztuje, a razem możemy wiele naprawić – wyjaśnia Marek Weltrowski-Knopik z Motor Centrum.

W pierwszym kwartale 2016 roku beneficjentem programu będzie Fundacja Pomorskie Hospicjum Dla Dzieci. Marek Weltrowski-Knopik, dyrektor Motor Centrum oraz Małgorzata Bałkowska, prezes Fundacji Pomorskie Hospicjum Dla Dzieci, podpisali list intencyjny dotyczący współpracy, został podpisany podczas spotkania inaugurującego program, które odbyło się 1 lutego.

Środki zebrane w ramach programu pozwolą sfinansować zakup pulsoksymetru Rad5 oraz czujników wielorazowego użytku. Pulsoksymetr jest to urządzenie służące do nieinwazyjnego pomiaru saturacji krwi. Model Rad5 jest mały, lekki i dobrze wyłapuje czynności życiowe oraz nie przekłamuje odczytu. Urządzenie tej klasy w znacznym stopniu podniesie jakość i komfort opieki nad małymi pacjentami.

plakat_A1_ver3

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.