Moda na ulicy: Montelansino

16 Cze

Sopot z ulicą Monte Cassino to na mapie Polski miejsce modne, w którym warto się pokazać. Mimo to, nawet tam wciąż brakuje modnych, wyróżniających się stylem ludzi. Jakie stylizacje możemy zobaczyć na najpopularniejszej ulicy Sopotu?

Czerwcowe, pochmurne popołudnie. Na „Monciaku” można spotkać wielu spacerowiczów, turystów, mieszkańców Trójmiasta. Jednak mało kto ubraniem i stylem wyróżnia się spośród tłumu. Nietrudno spotkać ludzi, którym zdarzają się poważne modowe wpadki, natomiast rzadko widuje się ciekawe i nieprzeciętne stylizacje. Specjalnie dla Was przedstawiamy dwie najlepsze i dwie najgorsze stylizacje prosto z sopockiego Monte Cassino.

1.    Malwina, lat 20, studentka z Warszawy. Niebanalne połączenie, drapieżna i ciężka skóra oraz zwiewna, lekka, długa spódnica. Całość w ciemnych barwach. Do tego cudowne czarne buty. Nawet w czerwcu ciemne kolory wyglądają dobrze.

2.     Magda, 19 lat, studentka z Warszawy. Modna skórzana kurtka, fikuśne i oryginalne legginsy. A do tego trampki w uroczym, pastelowym kolorze. Nawet papieros nie umniejsza jej urody.

3.    Tak jak sandały w połączeniu ze skarpetkami są symbolem obciachu, podobnie jest z chodakami. Choć może Polki, szykując się na Euro, oczekują na przyjazd zagranicznych gości? Także tych z Holandii.

4.    Najpierw chodaki. Teraz kowbojska stylówa. Do tego skórzane spodnie. A gdzie jakiś rumak?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.