Moda na koty

22 Lis

25 listopada w CH Osowa odbędzie się kolejna edycja pokazu kotów. W Centrum pojawią się najciekawsze rasy czworonogów z całego świata.

W Centrum Handlowym Osowa będzie można podziwiać ponad 50 przepięknych czworonogów wyjątkowych ras – tych bardziej i mniej znanych. Pojawią się persy, ragdolle, maine coony czy koty syjamskie. Właściciele prezentowanych kotów chętnie odpowiedzą na pytania, jak dbać o swoich czworonożnych przyjaciół oraz o czym warto wiedzieć, decydując się na kota. Z każdym z właścicieli będzie można porozmawiać i podpytać o kota danej rasy, i jak należy go odpowiednio pielęgnować itd.

Wszystkie zwierzęta wezmą udział w wyborach na najpiękniejszego kota. Zwycięzcy, którzy zajmą miejsca na podium, zostaną wybrani głosami publiczności.

W ramach wydarzenia będzie można wesprzeć szlachetną działalność Fundacji im. Jadwigi Adamowicz oraz Fundację Burasek i zaadoptować bezdomnego kota, by stworzyć mu pełen miłości dom. Tak jak w zeszłym roku, tak i przy tej edycji, akcja adopcyjna rozpocznie się na kilka dni przed wydarzeniem na fanpage’u Centrum Handlowego Osowa. Zostaną tam opublikowane zdjęcia i opisy kotów, którymi można się zaopiekować.

Dodatkowo dla miłośników kotów przygotowano mini targi zoologiczne, w ramach których zaprezentowane zostaną najnowsze produkty i usługi kociego rynku. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w grach i zabawach plastycznych w specjalnej strefie kocich animacji oraz zamienić się w kota i zapozować do zdjęcia, które otrzymają na miejscu w prezencie.

W zeszłym roku pokaz kotów cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że podczas tej edycji fani czworonogów także tłumnie zjawią się w naszym Centrum, by podziwiać przepiękne, kocie okazy. Zapraszamy – zachęca do odwiedzenia Centrum Aleksandra Słowińska, Dyrektorka Centrum Handlowego Osowa.

„Moda Na Koty” odbędzie się w niedzielę, 25 listopada, od 12:00 do 18:00.

Harmonogram imprezy:

12.00 – rozpoczęcie wydarzenia,
12.15 – rozmowa ekspercka z członkiem Cat Club,
12.30 – ATRAKCJE DLA DZIECI: mini konkursy i zabawy na scenie,
13.00 – rozmowa ekspercka: WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE KOTÓW: FELINOTERAPIA NA TLE ZOOTERAPII,
14.00 – pokaz kocich strojów oraz rozmowa ekspercka: KOT W SZTUCE I POPKULTURZE,
14.30 – ATRAKCJE DLA DZIECI: mini konkursy i zabawy na scenie,
15.00 – rozmowa ekspercka: DOGADAĆ SIĘ Z KOTEM – KOCIA MOWA CIAŁA,
15.30 – ATRAKCJE DLA DZIECI: mini konkursy i zabawy na scenie,
16.00 – rozmowa ekspercka: USTAWA O OCHRONIE ZWIERZĄT I SYTUACJA KOTÓW WOLNOBYTUJĄCYCH ZIMĄ,
16.30 – zakończenie konkursów,
17.00 – ATRAKCJE DLA DZIECI: mini konkursy i zabawy na scenie,
17.30 – ogłoszenie wyników konkursów, wręczenie nagród,
18.00 – zakończenie wydarzenia.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.