Minionkowy Zawrót Głowy

6 Lip

W najbliższą sobotę Galeria Przymorze stanie się prawdziwym rajem dla wszystkich fanów popularnych Minionków. Na kilka godzin centrum wypełnione zostanie licznymi, tematycznymi atrakcjami. Na najmłodszych czekać będzie piętrowy autobus, dmuchaniec-skakaniec, koło fortuny, scena – wszystko oczywiście w charakterystycznym żółtym kolorze.

Na powrót Minionków czekał cały świat! Szczególnie niecierpliwie czekały na nie dzieci. Z okazji premiery komedii animowanej „Gru, Dru i Minionki”, która swą premierę miała 30 czerwca, Galeria Przymorze zaprasza na pełną niezwykłych atrakcji wielką zabawę!

Dla odwiedzających zaplanowano bogaty program:
• ODJECHANY ŻÓŁTY PIĘTROWY MINIONKOWY AUTOBUS, którym dzieci wyruszą w niezwykłą Minionkową podróż marzeń. Na pokładzie czekać będzie DJ, dobra muzyka i smakołyki! Zaczynamy
o 11:45, każda wycieczka trwa ok. 20 minut, ostatni odjazd o 18:30.
• MINIONKOWY DMUCHANIEC-SKAKANIEC, na którym dzieciaki będą skakać, bawić się i zjeżdżać na specjalnej zjeżdżalni wprost do wypełnionego kolorowymi piłeczkami basenu.
• WIELKIE MINIONKOWE KOŁO FORTUNY. Koło Fortuny z atrakcyjnymi nagrodami. Dzieci mogą wziąć udział w zabawie, spełniając jeden z dwóch warunków: pytanie/wyzwanie. Aby wziąć udział w grze, dzieci muszą albo odpowiedzieć na związane z Minionkami
pytanie, albo wykonać wskazaną przez animatorów czynność. NAGRODY: bilety na Minionkobus, naklejki, gadżety z filmu, Minionkowe balony, książeczki i filmy na DVD oraz supernagroda – bilety do kina. Ale, wiadomo, fortuna kołem się toczy – na planszy koła znajduje się czarne pole z napisem ZONK; jeśli dziecko wylosuje to pole, nagród niestety nie ma.
• MINIONKOWA SCENA – a na niej ścianka, na tle której dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcia oraz zatańczyć – wspólnie z Minionkami – Minionkowy Taniec.
• SPOTKANIA Z MINIONKAMI! Dzieci spotkają się z samymi Minionkami oraz – po raz pierwszy – z Gru, który przyjedzie do Polski, by promować film. Będą mogły przybić im piątkę i wspólnie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.
• MINION-WIZAŻ. Dzięki makijażystom każdy uczestnik spotkań będzie miał szansę przemienić się
w żółtego lub fioletowego Minionka (malowanie buziek).
• GRA MINION RUSH. Dwa stanowiska do gry w nową odsłonę słynnej gry Minion Rush.
• Jedyna taka MINIONKOWA FOTO-BUDKA z rekwizytami. Dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcia
w szalonych i zabawnych stylizacjach Minionkowych.
• AKTYWNOŚCI DLA NAJMŁODSZYCH: mini-kino z Minionkowymi bajkami, rysowanki i malowanki.

 – To ekscytujące wydarzenie dla najmłodszych ale i nie tylko. Minionki mają swoich wiernych fanów również wśród osób dorosłych. Zapraszamy zatem całe rodziny – gwarantujemy zabawę na najwyższym poziomie – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Galerii Przymorze.

Impreza odbędzie się w godzinach 11:00 – 19:00. 

Źródło: Informacja prasowa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.