Marionetkowe show Clowna Pinezki

14 Wrz

Czas spakować walizki i wyruszyć w pełną magii teatralną podróż! Podczas interaktywnego spektaklu maluchy wraz z clownem Pinezką odwiedzą fascynujący świat cyrku oraz magicznych sztuczek. Na wspólną teatralną zabawę zaprasza Centrum Handlowe Auchan Gdańsk. Wstęp wolny!

Podczas przedstawienia z cyklu „Rodzinnych spotkań z teatrzykiem” wesoły Clown Pinezka zabierze wszystkie dzieci do magicznego teatru, który łączy w sobie elementy czarów oraz cyrkowych sztuczek. Na maluchy czeka wybuchowa mieszanka pantomimy, tańca, akrobacji, barwnych marionetek oraz żonglerskich trików.

Nie zabraknie również bajkowych postaci. Wśród licznych przyjaznych charakterów znajdzie się jednak Baba Jaga, która będzie chciała zawładnąć teatrem. Czy clownowi Pinezce uda się ją pokonać z pomocą małych widzów?

Show, które zaprezentuje 17 września znany i lubiany Clown Pinezka, długo pozostanie w pamięci małych widzów. Pojawią się w nim marionetki, które występowały w przedstawieniach przez 30 lat historii Teatru Pinezka, wykonane ręcznie przez dyrektora Teatru – Przemysława Grządzielę. Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie muzyka z oryginalnej hiszpańskiej katarynki „barrel piano” Flaventia.

Przedstawienie pt. „Teatr Clowna Pinezki” odbędzie się 17 września w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ul. Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Przedstawienie zostanie odegrane trzykrotnie o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Wstęp wolny!

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.