LABORATORIUM SIEBIE : Ukryte w nas moce – wykład

21 Lis

24 listopada w godz. 18:00–20:00 w siedzibie Stowarzyszenia SIATKA (ul. Podjazd 2/4 Sopot) odbędzie się wykład Marka Ryćko nt. Ukrytych w nas mocy. Wstęp wolny (obowiązują zapisy).

Podstawowym powodem, dla którego nie korzystamy w pełni ze swoich mocy, jest niewiedza dotycząca tego, czym dysponujemy, oraz nieumiejętność użycia różnych aspektów naszego umysłu, organizmu, duszy, energii.

Nasz umysł i naszą świadomość można porównać do telewizora ustawionego przez cały czas na jeden określony kanał. Jeśli zgubiliśmy pilot od telewizora lub nawet nie wiemy o jego istnieniu – możemy przywiązać się do jednego kanału telewizyjnego i błędnie sądzić, że to, co płynie z ekranu w tym jednym kanale, to jest cała telewizja. Podobnie w naszym życiu – przywiązujemy się do jednej formy naszego funkcjonowania i nawet nie wiemy o istnieniu innych możliwości. Tymczasem dysponujemy tysiącami „umysłów”, tysiącami form naszego bycia, funkcjonowania, które można wykorzystywać do naszych potrzeb. Wystarczy po nie sięgnąć. To tak, jakby odnaleźć pilot od naszego telewizora, czyli od Siebie, i zacząć przełączać się na różne kanały zależnie od potrzeb.

ukryte

Podczas wykładu opowiem o fundamentach techniki przełączania umysłów oraz o podstawach działań energetycznych na swoim organizmie, czyli działań związanych z „niewidzialnymi częściami nas” — z czymś, co bywa nazywane „aurą” lub układem ciał energetycznych. Podczas wykładu przejdziemy pewną liczbę krótkich ćwiczeń umysłu/świadomości, co pozwoli nam doświadczyć być może nie znanych nam do tej pory form naszego bycia, które „nosiliśmy przy sobie” nie zdając sobie sprawy z ich istnienia – zapowiada Marek Ryćko.

Odblokowywanie różnych aspektów naszego umysłu zawsze prowadzi do większej wolności, bo mamy wybór, którego aspektu używać. A ponieważ odblokowaniu podlegają również obszary mądrości wykraczające poza wiedzę i poza umiejętność tradycyjnego, analitycznego myślenia, to takie połączenie wielkiej wolności i wielkiej mądrości daje ogromne możliwości.

Wszelkie techniki, które stosuję podczas prowadzonych przeze mnie warsztatów „Laboratorium Siebie” pozwalają nie tylko doświadczyć czegoś szczególnego w trakcie realizacji ćwiczenia, ale mają ogromne zastosowanie w życiu codziennym, w rozlicznych jego aspektach. Opowiem o przykładowych sferach życia, na które mogą mieć wpływ takie działania umysłu, jakie robimy na warsztatach. Wśród tych obszarów funkcjonowania, na które wpływ mogą mieć techniki przełączania umysłów i techniki energetyczne, są takie jak samopoczucie psychiczne (spokój), zdrowie, dobrobyt, relacje z ludźmi, twórczość, jasność widzenia (w sensie metaforycznym), miłość, upływ czasu, życie duchowe i wiele innych – dodaje Marek Ryćko.

Prowadzący: Marek Ryćko
Miejsce : ul. Podjazd 2/4 Sopot
I piętro niebieskie Drzwi – SIATKA
Termin: czwartek 24.11.2016 godz. 18.oo – 21.oo
Cena wykładu: (koszt wykładu refunduje SIATKA) = WSTĘP WOLNY!!!  

Czas trwania : 2–3 h
Ilość miejsc max : 20 osób  

Miejsce gwarantowane wyłącznie przy zgłoszeniu na: zgloszenia@siatka.org.pl /prosimy w tytule wiadomości wpisać nazwę warsztatu -> 24.11 – LABORATORIUM SIEBIE: Ukryte w nas moce – wykład/.

Fot.tyt.: Siatka.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.