Kulinarny Dzień Dziecka

30 Maj

Z okazji Dnia Dziecka zabierz swoją pociechę na wielką kulinarną zabawę. W sobotę, 2 czerwca, Galeria Madison zaprasza na moc pysznych atrakcji dla najmłodszych – warsztaty kulinarne, pokazy uczestników programu MasterChef Junior, malowanie buziek, watę cukrową i wiele innych niespodzianek. Na wszystkie dzieci będą czekały także upominki.

Dla wszystkich małych kucharzy Galeria Madison przygotowała wyjątkowy Dzień Dziecka. W sobotę, 2 czerwca, w godzinach od 11:00 do 18:00 na poziomie -1 na dzieci będzie czekała specjalna strefa kulinarna z licznymi atrakcjami.

Do wspólnego gotowania zaproszą dwie uczestniczki programu MasterChef Junior – Amelia Nowak i Joanna Krajniak. Zaprezentują one swoje zdolności kulinarne, inspirując uczestników wydarzenia do własnych eksperymentów w kuchni. Dzieci będą mogły wziąć udział w jednym z warsztatów, podczas których nauczą się przygotowywać pizzę, a także wyjątkowe sałatki i kanapki. Wielbiciele słodkości zapoznają się ze sztuką przygotowywania czekolady, sugarcraftingiem, a także dekorowaniem pączków.


Oczywiście nie zabraknie też gier i zabaw, kulinarnych konkursów z nagrodami, malowania buziek, waty cukrowej i piniaty. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymają drobne upominki.Najmłodsze dzieci będą mogły rozwijać swoje zdolności plastyczne w specjalnej strefie.

Szczegóły wydarzenia łącznie z godzinami, w których będą odbywały się poszczególne warsztaty, dostępne są na stronie galerii oraz na profilu Galerii Madison na Facebooku. Zapisy na warsztaty odbywać się będą na miejscu.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.