„Jak rzuciłam wszystko, by spełniać marzenia” – spotkanie z Beatą Holką

29 Lut

Każda podróż zaczyna się od marzeń, jednak dopiero pierwszy krok przybliża Cię do jego realizacji. Jeśli czujesz, że jesteś gotowy wyruszyć w nieznane, ale nie wiesz jak to zrobić
i co może Cię spotkać, koniecznie przyjdź na spotkanie z Beatą Holką, które odbędzie się 3 marca o 17:30 w Scenie Teatralnej NOT.

Młoda podróżniczka opowie o swojej odwadze i determinacji w pogoni za marzeniami. Zabierze Cię w podróż po tajemniczej Azji, odkryje sekrety buddyjskiego klasztoru i zdradzi tajemnicę, gdzie leży niemalże dziewicza, rajska wyspa.

Pomysłodawcą spotkania jest Tomasz Burcon, lider oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Gdańsku. Pierwszy kontakt z Beatą zrobił na nim niesamowite wrażenie. – Wraz z tłumem zaciekawionych ludzi stałem zgnieciony(!) w przepełnionym korytarzu. Po to by wysłuchać niezwykłej opowieści. Słuchacze byli ujęci szczerością oraz niezwykłym przesłaniem tej młodej kobiety. Postanowiłem zrobić wszystko by umożliwić każdemu wysłuchania tej historii – mówi Tomasz Burcon.

holka2

Beata Holka rok temu postanowiła wyruszyć w samotną podróż do Azji. Chciała poczuć, że to ona kieruje swoim życiem, poznać prawdziwy smak przygody i dogonić swoje marzenia. Musiała odnaleźć w sobie wiele siły i determinacji by to zrobić. Po kilku miesiącach planów i przygotowań, wsiadła w samolot z biletem w jedną stronę – na drugi koniec świata. Przez cztery miesiące zwiedzała i pracowała w jednym z najbardziej fascynujących rejonów na Ziemi. Poznała inspirujących ludzi i przeżyła jedną z największych przygód swojego życia.

Po spotkaniu autorskim przewidziane jest afterparty, na którym będzie możliwość rozmowy z Beatą Holką. Ponadto wśród uczestników, którzy zarejestrowali się na spotkanie do 29 lutego 2016 roku zostaną rozlosowane nagrody. Bilety: 20zł, uczniowie i studenci z legitymacją 10zł. Członkowie Stowarzyszenia Mieszkanicznik wstęp wolny.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Rejestracja i płatność TUTAJ!

Spotkanie „Jak rzuciłam wszystko by spełniać marzenia” – odbędzie się 3 marca (czwartek) o 17:30 w Scenie Teatralnej NOT, ul. Rajska 6 w Gdańsku. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Mieszkanicznik.

Fotografie pochodzą z prywatnego archiwum Beaty Holki.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.