Horoskop 30.12. – 05.01.

30 Gru

Byku, nowy rok przyniesie Ci szansę na naprawienie błędów. To będzie dobry czas, tylko nie zaprzepaść możliwości. Lwie, szczęście Twoich bliskich to Twoje szczęście. Zadbaj o nich. Skorpionie, nie patrz na to, co mówią inni. Realizuj swoje marzenia. To będzieTwój rok. A co innym znakom przyniesie los? Zobaczcie sami.

BARAN 21.03. – 20.04.

Koniec roku zastał Cię w niezbyt dobrym nastroju. Mijający rok nie przyniósł satysfakcji zawodowej, ani prywatnej. Uderz się w piersi: dużo w tym Twojej winy i zaniedbań. Zrób listę priorytetów na 2020 rok i konsekwentnie je realizuj.

BYK 21.04. – 21.05.

Jeżeli przemyślisz swoje zeszłoroczne błędy, masz szansę na ich naprawę w 2020 roku. To może być przełomowy czas, który pozwoli na zmiany na lepsze. Nawet jeszcze nie wiesz, jak bardzo Twoje życie może być radosne i wartościowe. Tylko postaraj się.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Na samym początku nowego roku spotkasz osobę dawno niewidzianą. Zainspiruje Cię i uświadomi, że możesz swoje życie zmienić na ciekawsze. Wystarczy odważyć się na zmiany, na które Cię stać. Odważ się na nie.

RAK 22.06. – 22.07.

W nowym roku poczujesz chęć odnowienia zapomnianych kontaktów z ludźmi kiedyś Ci bliskimi. Będziesz pisał listy, e-maile, sms-y. Wkrótce okaże się, że wyniknie z tego mnóstwo miłych, niespodziewanych sytuacji. Bierz się ochoczo do pisania.

LEW 23.07. – 22.09.

Wiesz już czego potrzebujesz, by być szczęśliwym. Wiesz, że do pełni zadowolenia niezbędne jest zadowolenie Twoich bliskich. Nowy rok będzie dla Was łaskawy, możesz więc spokojnie planować Wasze życie. Wszystko uda się zrealizować.

WAGA 23.09. – 22.10.

Dopisze Ci zdrowie, świetny nastrój, siła przyciągania dobrych ludzi i sytuacji. A wszystko dzięki Twojej życzliwości i pogodzie ducha. Z takimi atutami możesz spodziewać się naprawdę dobrego roku.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Nowy rok – nowe szanse i Ty z nich skorzystasz. Nie zastanawiaj się, czy to ryzykowne. Ten rok pozwoli Ci zrealizować wszystko, czego dotkniesz. Pod warunkiem, że w końcu uwierzysz w siebie i nie będziesz patrzył jak odbiera to otoczenie.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

W nowym roku zażegnaj dawne nieporozumienia. Przestań myśleć o wszystkich i za wszystkich. Zaufaj bliskim, że potrafią o siebie zadbać. W nadchodzącym czasie zadbaj przede wszystkim o siebie.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.
2020 rok dla Ciebie będzie rokiem rodziny. Postawisz na budowanie więzi, wspólnie spędzany czas. To dobrze rokuje pod warunkiem, że nie ograniczysz swych propozycji do spędzania czasu tylko w…sypialni. Partner oczekuje czegoś więcej.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Przed końcem roku załatw wszystkie rozpoczęte sprawy. Nadrób zaległości zawodowe, prywatne, towarzyskie i nie zostawiaj żadnych długów finansowych. Rozpocznij nowy rok z czystym kontem i wiarą, że ten rok będzie najlepszym z dotychczasowych.

RYBY 19.02. – 20.03.

Nowy rok zacznie się sukcesami. Nie zachłystuj się awansem, nie podniecaj perspektywami. Póki co, weź się ostro do pracy. Pokaż, że zasłużyłeś na apanaże i znasz swoje nowe obowiązki. Czas na odpoczynek wkrótce już nadejdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.