Horoskop 30.09. – 06.10.

30 Wrz

Raku, w końcu poprawa w Twoich finansach. Wyjdziesz na prostą. Wago, zazdrość nie jest najlepszym doradcą, postaraj się wzmocnić poczucie własnej wartości. Wodniku, jesteś na fali. Nie masz powodów do narzekania… A co czeka pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Nuda panuje w Twoim związku i jeżeli coś z tym nie zrobisz, partner zacznie rozglądać się za innymi atrakcjami. Wygospodaruj wolny czas i zorientuj się co oferują kina, kluby, teatry.

BYK 21.04. – 21.05.

Twoja bezsenność wynika z przemęczenia i stresu. Cierpisz na chorobę duszy, a ciało tylko odpowiada na smutek serca. Kładź się do łóżka myśląc o przyszłości, która zapowiada się lepiej, niż podejrzewałbyś w najśmielszych snach.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Tryskasz optymizmem i radością życia. Zarażasz tą dobrą energią wszystkich dookoła, więc niech ten stan trwa jak najdłużej. Nikomu nie zaszkodzi dobry nastrój mający zbawienny wpływ na każdy organizm.

RAK 22.06. – 22.07.

Niedługo odczujesz poprawę w finansach. W końcu pospłacasz swoje długi i będziesz mógł spokojnie pomyśleć o przyszłości. Na ten moment czekałeś od dawna, dlatego masz powody do świętowania.

LEW 23.07. – 22.08.

Stale skarżysz się na pracę i wszędzie widzisz mobbing. Rozgłaszasz te teorie wszem i wobec, podczas gdy lenisz się i nie wykonujesz nawet części swoich obowiązków. Nie wywołuj wilka z lasu, bo wkrótce zaczniesz szukać nowej pracy.

PANNA 23.08. – 22.09.

Sztuką jest umieć przyznać się do błędów. A sama wiesz, że je popełniasz. Praktyka czyni mistrza, dlatego podglądając innych i Ty wkrótce będziesz fachowcem na swoim stanowisku. Ucz się od lepszych.

WAGA 23.09. – 22.10.

Zazdrość nie jest dobrym doradcą. Wszędzie węszysz podstęp i doszukujesz się drugiego dna. Popracuj nad poczuciem własnej wartości i od razu w każdej osobie przestaniesz widzieć rywala.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Spełniaj dalej swoje marzenia, bo droga, która idziesz, jest tą właściwą. Warto było czekać i przeżywać niejedno rozczarowanie, bo konsekwencja i cierpliwość zaczynają dawać rezultaty. Właśnie zaczynają się cuda.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Narzekasz, a to tylko pogłębia Twoją chandrę. Pomyśl jak ogarnąć tę nową rzeczywistość, bo przy Twoim charakterze na pewno znajdziesz najlepsze wyjście. Nie obawiaj się niczego, bo czuwają nad Tobą dobre duchy.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Przesilenie wiosenne odbije się na Twojej kondycji. Nie masz ochoty wstać z łóżka, a wejście po schodach na 2 piętro jest nie lada wyzwaniem? To minie. Musisz tylko wzmocnić się witaminami i więcej spacerować, a siły wrócą.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Możesz być z siebie zadowolony. Widać powodzenie, sukcesy i szczęście zawodowe. Będzie to miało wpływ także na inne dziedziny życia. Może w końcu uwierzysz, że może być dobrze?

RYBY 19.02. – 20.03.

Los ewidentnie Ci sprzyja. Bez żadnego wysiłku możesz osiągnąć finansowy sukces, co udaje się tylko nielicznym szczęśliwcom. Zagraj w gry losowe i czekaj na wyniki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.