Horoskop 29.07. – 04.08.

29 Lip

Bliźniaku, nie każdy, kto jest obok, jest Twoim wrogiem. Nie snuj teorii spiskowych. Raku, zaufaj i nie prowokuj konfliktów.  Co czeka pozostałe znaki zodiaku w nowym tygodniu? Przekonajcie się!

BARAN 21.03. – 20.03.

Twój niepokój jest zupełnie nieuzasadniony. Nie dopatruj się zagrożenia tam, gdzie go zupełnie nie ma. Od dawna nad wszystkim panujesz, więc czas zacząć wierzyć, że wszystko jest w najlepszym porządku. Taki stan będzie trwał dłużej, niż mogłeś marzyć.

BYK 21.04. – 21.05.

Nie jesteś bez winy, dlatego nie unikaj konfrontacji chociaż z góry wiadomo, że jej wynik będzie dla ciebie niekorzystny. Możesz liczyć na tolerancję i wyrozumiałość partnera pod warunkiem, że wyciągniesz z błędów konstruktywne wnioski.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Masz duże wsparcie ze strony otoczenia, a mimo to wszędzie widzisz wrogów. Chcesz wzbudzić współczucie, czy wymusić reakcję osoby, na której Ci zależy? Fatalny wybór, bo litością uczucia nie wymusisz.

RAK 22.06. – 22.07.

Nie wystawiaj waszego uczucia na takie próby. Za daleko posuwasz się w swoich prowokacjach i na dłuższą metę nikt tego nie wytrzyma. Czy nie wystarczą Ci dowody, jakie przed waszym związkiem stawia codzienne życie? Więcej wiary i zaufania.

LEW 23.07. – 22.08.

Nie ratuj czegoś, co od dawna już nie istnieje. Twój związek to przeszłość i wszyscy wydają się o tym wiedzieć, tylko nie Ty. Zamknij za sobą tamte drzwi i otwórz się na nowy związek. Będzie szczęśliwszy niż poprzedni.

PANNA 23.08. – 22.09.

Ktoś obserwuje Cię z boku i dyskretnie chroni. Nie ma odwagi podejść, bo nie wierzy, że może mieć u Ciebie szansę. Wbrew pozorom możecie być dla siebie stworzeni. Może warto zaryzykować i pozwolić, by ktoś w końcu o Ciebie zadbał?

WAGA 23.09. – 22.10.

Romantyczne wyznania, kwiaty, a nawet wiersze – są miłe, ale na pewnym etapie nie zastąpią namiętności. Czule dozowana fizyczność, w odpowiedniej oprawie, skierowana na wspólną przyjemność, może być także dowodem miłości.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Konsekwentnie ukrywasz negatywne uczucia. Nie musisz być zawsze grzeczny i układny. Są osoby, które twoją grzeczność odbierają jako słabość. Takie oblicze zachowaj dla ludzi wartościowych. Prostaków i osoby nielojalne lekceważ i skreśl bez żadnych skrupułów.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Nawet wiosna nie jest w stanie wprawić Cię w dobry nastrój. Jesteś pesymistyczny i destrukcyjny, co udziela się Twoim bliskim. Weź się w garść! Twoje problemy są w większości wydumane, dlatego przestań nimi epatować i rozsiewać złą energią. Nic się nie dzieje!

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Masz w sobie tyle entuzjazmu, siły i energii, że możesz obdzielać nimi otoczenie. Radość cię rozpiera i dodaje skrzydeł. Może rzeczywiście rzuć wszystko w kąt, spakuj torbę i rusz w nieznane? Teraz wszystko, czego się podejmiesz, zakończy się sukcesem. Wykorzystaj śmiało ten chwilowy dar od losu.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Powstrzymaj krytykę ważnej dla Ciebie osoby. Nikt nie jest idealny, dlatego czasem warto przymknąć oko na uchybienie. Zwłaszcza, że KTOŚ nie miał zamiaru Cię zlekceważyć, tylko zwyczajnie się zagapił. Wspaniałomyślnie wybacz…

RYBY 19.02. – 20.03.

Nie spiesz się z decyzjami, ani z obietnicami. Spokojnie wszystko przemyśl i bez emocji zdecyduj, co najlepsze w obecnej sytuacji. Nie rób nic, co zadowoli innych. To dobry czas, by tym razem zadbać tylko o siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.