Horoskop 29.04. – 05.05.

29 Kwi

Bliźniaku, awans na horyzoncie. Strzelcu, bliscy liczą właśnie na Ciebie. A co w nowym tygodniu czeka pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Wiosna w sercu i w powietrzu. Odczujesz ten stan w poprawie nastroju, wzroście energii i…ochocie do psot. Nie przesadź w aranżowaniu żartów, bo nie wszyscy wokół Ciebie mają poczucie humoru, o czym możesz boleśnie się przekonać.

BYK 21.04. – 21.05.

Pochłoną Cię rozterki …biurowe. Nie daj się wciągnąć w sprawy Ci obce. Konsekwentnie, wbrew namowom, rób swoje. Udoskonalaj, poprawiaj, poszerzaj pole działania, a rezultaty pokażą, że to Ty masz rację.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Oficjalnie dowiesz się jakie plany wobec Ciebie mają przełożeni. Długo oczekiwany awans puka do drzwi. Nie będziesz narzekał na nudę, ale teraz warto popracować więcej niż zwykle. Poprawa nastroju i finansów.

RAK 22.06. – 22.07.

Wszystkich męczy zmiana z zimy na wiosnę, ale Ciebie to nie dotyczy. Rozsadza Cię energia i bez trudu przenosisz góry. Zamiast marzeń o wygranym maratonie, spożytkuj nadmiar sil na gruntowne porządki.

LEW 23.07. – 22.08.

Nudzi Cię przewidywalność każdego kolejnego dnia. Potrzebujesz wzbudzeń i nowych wyzwań. Nie bój się zmian i oceny otoczenia. Decyduj śmiało o sobie, a wkrótce wiosenne marzenia staną się rzeczywistością.

PANNA 23.08. – 22.09.

Pogorszyły się Twoje relacje z otoczeniem. Nie wyładowuj frustracji na bogu ducha winnych współpracownikach. Nie oni są winni Twoim prywatnym, chybionym wyborom. Zakończ fatalny związek i rozejrzyj się dookoła.

WAGA 23.09. – 22.10.

Nie zepsuj czegoś, nad czym pracowałeś od dawna. Chwila słabości może okazać się momentem przełomowym. Nie warto dla 5 minut stracić kilku miesięcy trudnych zmagań. Zaciśnij zęby i walcz dalej! Dasz radę.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Czas na sprawdzenie Twoich umiejętności i samozaparcia. Pokaż, że jesteś kreatywny i pełen twórczej inwencji. Nie bój się porównań z autorytetami, bo nie musisz nikomu niczego na siłę udowadniać. Po prostu daj z siebie wszystko.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Będziesz potrzebny bliskim w podjęciu życiowych decyzji. Nie kieruj się własnymi ambicjami, lecz obiektywnie oceń szanse na powodzenia planów. Nie popisuj się doświadczeniem, tylko poradź od serca co dalej.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Sumienność i lojalność będą teraz w cenie. Jeżeli do tego dołożysz jeszcze pracowitość – możesz być pewny sukcesu zawodowego. Nikt i nic nie będzie Ci w stanie przeszkodzić. Idziesz…!

WODNIK 21.01. – 18.02.

Dobry czas na plany i porządki. Załatw sprawy niezałatwione, posprzątaj – nieposprzątane, zamknij – niepozamykane, wyjaśnij – niewyjaśnione…  Jest okazja, by wszystko zacząć od nowa. Od Ciebie zależy czy wykorzystasz tę szansę.

RYBY 19.02. – 20.03.

Uciekasz przed stałym związkiem udając, że chcesz być singlem. Czego się boisz? Przecież jedna uczuciowa porażka nie przekreśla Twoich szans. Wykorzystaj wiosnę na miłość. Będzie radosna i odwzajemniona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.