Horoskop 28.01. – 03.02.

28 Sty

Mimo niezbyt sprzyjającej pogody za oknem  nasza wróżka – nie zważając na takie drobiazgi – przygotowała dla was horoskop. Sprawdźcie, co się zadzieje w kolejnym tygodniu nowego roku.

BARAN 21.03. – 20.04.

Zapominasz, że to nie otoczenie ma się dostosować do ciebie, tylko Ty do niego. Twoja roszczeniowa postawa nie jest niczym podyktowana poza egoizmem. Zastanów się, czy naprawdę chcesz wszystkich do siebie zrazić?

BYK 21.04. – 21.05.

Masz trudny okres, ale nie zapominaj, że nie jesteś sam. Mimo Twojego braku wiary w ludzi, masz wokół siebie naprawdę osoby, na które możesz liczyć w potrzebie. Nie umiecie okazywać uczuć ale przecież nie słowa są ważne. Na czyny – możesz liczyć zawsze.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Nie staraj się w jednej chwili wywracać całego życia do góry nogami. Metoda małych kroczków jest naprawdę skuteczniejsza. To, że zrobiłeś mocne postanowienia noworoczne nie znaczy, że załatwisz wszystko w styczniu. Masz całe 12 miesięcy czasu. Spokojnie.

RAK 22.06. – 22.07.

Uważaj na radary, patrole i innych stróżów prawa, bo Twoja beztroska może spowodować kłopoty nie tylko materialne. Przeanalizuj czy rozsądek chwilowo Cię nie opuścił? Może na jakiś czas przesiądź się na publiczne środki lokomocji?

LEW 23.07. – 22.08.

Dbasz o ciało, zapominając o duszy. Gimnastyka i basen nie załatwią Twojego permanentnego stresu. Uporządkuj swoje życie, załatw sprawy odkładane miesiącami, ureguluj długi, a wtedy osiągniesz tak bardzo oczekiwaną równowagę.

PANNA 23.08. – 22.09.

Przystopuj z afiszowaniem się dostatkiem . Fortuna kołem się toczy i wkrótce może się okazać, że to Ty jesteś w potrzebie. Dlatego nie okazuj pogardy tym, którzy gorzej sobie radzą.

WAGA 23.09. – 22.10.

Zabawisz się w psychologa i detektywa i rozszyfrujesz kogoś, kto gra z Tobą nieczysto. Nie miej skrupułów i głośno powiedz co odkryłeś. Nauczka przyda się większej ilości osób, z którymi jesteś codziennie.

SKORPION 23.10. – 21.11.

To okres, w którym będziesz musiał się sprawdzić zawodowo i organizacyjnie. Musisz zastąpić kogoś, kto chwilowo będzie nieobecny. Nie wolno Ci się poddać. Potrafisz więcej, niż Ci się wydaje. Na wygodnictwo nie ma teraz czasu.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Weź sprawy w swoje ręce. Niech to jednak będą TWOJE sprawy. Przestań zajmować się ludźmi dookoła. I tak wszystkich nie uszczęśliwisz, a zaprzepaścisz swoją szansę na ułożenie sobie życia. Już najwyższa pora zawalczyć o siebie.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Nowa znajomość mocno namiesza w Twoim pozornie uporządkowanym życiu.Może nie zachwycisz bliskich ale naprawdę warto dla tego kogoś stracić głowę. W końcu raz się żyje!

WODNIK 21.01. – 18.02.

Możesz spodziewać się wszystkiego, tylko nie nudy. Otacza cię sympatia i miłość, o czym wkrótce się przekonasz. Nastrój poprawi Ci także perspektywa stałego przypływu gotówki – efektu wcześniejszych Twoich i współpracowników starań.

RYBY 19.02. – 20.03.

Twój znak znalazł się teraz w szczególnie trudnym momencie: musisz podjąć decyzje, które wpłyną na Twoje życie przez następnych wiele lat. Dobrze pomyśl i kieruj się rozsądkiem, a nie tym co wypada. Wszystkie podpowiedzi traktuj z przymrużeniem oka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.