Horoskop 27.01. – 02.02.

27 Sty

Byku, będzie się działo. Pamiętaj, wszystko zależy od Twojego wyboru. Wago, zabierz się za zaległości. Nie myśl, że nikt tego nie widzi. Wodniku, podjąłeś dobrą decyzję. Nawet nie myśl, że zrobiłeś coś nie tak. A co przyniesie los pozostałym znakom, przekonajcie się sami!

BARAN 21.03. – 20.04.

Liczyłeś na pomoc i okazało się, że ktoś się wycofał? Trudno. Jeżeli zmobilizujesz wszelkie siły i środki: poradzisz sobie sam. Okaże się, że więcej możesz i potrafisz, niż podejrzewałeś. Śmiało do przodu.

BYK 21.04. – 21.05.

Spodziewaj się ciekawych wydarzeń. Wtedy zastanów się czy Twoje wybory były dobre i celne. Może się okazać, że poprzez złą ocenę faktów, nagle znajdziesz się na aucie. Pamiętaj wtedy, że to efekt twoich zachowań, lub ich braku.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Problemy uczuciowe przesłonią Ci wszystkie inne sprawy. Jeżeli nie poddasz się presji otoczenia i sam na spokojnie przeanalizujesz sytuację, okaże się, że rozwiązanie jest prostsze niż mogłoby się wydawać. Myśl rozsądnie i na chwilę zapomnij o sercu.

RAK 22.06. – 22.07.

Chandrę wymyśliłeś sobie na własne życzenie. Histeria, która od pewnego czasu Ci towarzyszy, jest wynikiem Twojej bujnej wyobraźni. Tak naprawdę nic się nie dzieje, a scenariusze tworzone w głowie nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

LEW 23.07. – 22.08.

Ktoś bardzo potrzebuje Twojego silnego wsparcia. Rzeczywiście pomóc możesz tylko Ty. Jeżeli sumienie dyktuje Ci chęć jej udzielenia – zrób to. Uratujesz czyjś byt i bezpieczeństwo, a sam poczujesz ciepło w sercu.

PANNA 23.08. – 22.09.

Zrób sobie urlop od rozsądku. Spontanicznie zrób coś, co wg Ciebie „nie uchodzi”. Zaszalej na karuzeli, lodowisku, wyjdź w mini i na środku ulicy pocałuj namiętnie swojego partnera. Dobry nastrój gwarantowany!

WAGA 23.09. – 22.10.

Za długo już bujasz w obłokach. Zejdź na ziemię i spróbuj ocenić sytuację. Próbujesz nie zauważać kłopotów i niedociągnięć, ale niestety Twoi przełożeni je widzą. Musisz nadrobić zaległości, poprosić o pomoc współpracowników, bo w przeciwnym przypadku możesz stracić pracę.

SKORPION 23.10. – 21.12.

Rozejrzyj się wokół i spróbuj przyglądnąć się otaczającym cię ludziom. Bez emocji, na spokojnie oceń ich lojalność, profesjonalizm i zaangażowanie. A potem zastanów się czy nie czas skończyć z sentymentami, które niestety nie zawsze są odwzajemnione.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Okoliczności Ci sprzyjają. Wykorzystaj dobrą passę i zawalcz o swoje sprawy. Najpierw jednak poukładaj wszystko wokół siebie, a potem zaplanuj odpoczynek z lenistwem w jednym pakiecie. To nie czas na aktywność.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Nie odrzucaj tej miłości. Znudziłeś się, wykorzystałeś okazję, zabawiłeś się czyimś kosztem, a teraz jesteś zniecierpliwiony, bo nie możesz pozbyć się balastu. Nie wolno tak postępować, zwłaszcza, że wkrótce poczujesz jak wartościowa jest ta osoba.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Czas sprzyja zakończeniu pewnych kwestii. Decyzje, które podjąłeś wcześniej, okażą się strzałem w dziesiątkę. Każdy dzień będzie przynosił nowe wyzwania, a Ty im podołasz: ta praca jest Twoją pasją.

RYBY 19.02. – 20.03.

Pewnych decyzji nie unikniesz. Nie możesz dłużej uciekać przed odpowiedzialnością za sprawy, których się podjąłeś. Zbyt dużo osób na Ciebie liczy, zbyt dużo padło obietnic, aby teraz się wycofać. Odważnie podejdź do tematu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.