Horoskop 24.02. – 01.03.

24 Lut

Byku, wokół ciebie są życzliwi ludzie i pamiętaj, że zawsze możesz na nich liczyć. Panno, uważaj w pracy. Nie myśl, że Twoje postępki nie są widoczne. Koziorożcu, zadbaj o bliskich i nie pozwól, aby sprawy służbowe były ponad wszystkim. Co los szykuje pozostałym znakom zodiaku? Zobaczcie sami.

BARAN 21.03.  20.04. 

Nie przejmuj się opiniami otoczenia. Nie zależy Ci przecież na ich zdaniu, bo najważniejsze, abyś nie krzywdził najbliższych. Dlatego rób swoje w przekonaniu, że tym razem cel uświęca środki.

BYK 21.04.  21.05.

Uśmiechnij się do słońca i radośnie spojrzyj dookoła. Zaufaj, że otaczają Cię ludzie przyjaźni, dobrzy i szczerzy, co nie znaczy, że musicie jeść sobie z dzióbków. Ważne by wiedzieć, że możecie na siebie liczyć, a to bezcenne.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Nie każdy musi się z Tobą zgadzać. Twoja apodyktyczność i arogancja budzą coraz więcej zastrzeżeń. Nikt nie jest nieomylny i żaden wstyd przyznać się do niewiedzy, czy nawet pomyłki. Uderz się w piersi i przyznaj do błędu.

RAK 22.06. – 22.07.

Wiosna nieoczekiwanie budzi się do życia, co nie znaczy, że trzeba wszystko zaczynać od nowa. Twój stary związek nie jest zły, a wymiana partnera na nowszy model, nie oznacza zmiany na lepsze. Ostudź emocje.

LEW 23.07.  22.08.

To koniec Twoich problemów. Możesz w końcu odetchnąć pełną piersią i odważnie spojrzeć w przyszłość. Wykreśl z pamięci to co było i nie wracaj do tematu nawet przed samym sobą.

PANNA 23.08.  22.09.

Próbujesz oszukiwać w sprawach zawodowych. Nawet najmniejszy przekręt wyjdzie teraz na światło dzienne. Przystopuj, bo zbierają się nad Tobą ciemne chmury.

WAGA 23.09.  22.10.

Miej oczy szeroko otwarte. Właśnie teraz blisko ciebie pojawi się osoba, która nieźle namiesza w życiu. Od ciebie zależy, czy zagości w twoim sercu na dłużej, czy zostawi po sobie niechęć.

SKORPION 23.10.  21.11.

Wiosna u drzwi, dlatego zadbaj o zdrowie i sylwetkę. Porzuć kanapowy tryb życia umilany przegryzkami i zacznij aktywnie żyć. Każda forma fizycznego wysiłku przyniesie rezultaty pod warunkiem, że zrezygnujesz z piwa.

STRZELEC 22.11.  21.12.

Nie bój się samotności. Utrzymywanie tej znajomości po to tylko, żeby nie być singlem, jest bez sensu. Zgadzasz się na zbyt wiele ustępstw, co i tak nie zmieni postawy roszczeniowej Twojego partnera.

KOZIOROŻEC 22.12.  20.01.

Nie wszystko kręci się wokół pracy. To dobrze, że żyjesz służbowymi obowiązkami ale pamiętaj, że rodzinie też jesteś potrzebny. Nie możesz odkładać problemów, od których zależy spokój i bezpieczeństwo Twoich bliskich.

WODNIK 21.01.  18.02.

Niepostrzeżenie, niemalże bezwiednie znajdziesz się w samym środku obowiązków, które kiedyś były Twoją pasją. Nie uciekniesz od przeznaczenia: to, co teraz się dzieje, jest Twoim miejscem w życiu.

RYBY 19.02.  20.03.

Nie wstydź się patrzeć na życie przez różowe okulary. Brakuje Ci radości i spontaniczności. Nie narazisz się na śmieszność biegając po parku i machając nogami na huśtawce. Ciesz się wiosną!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.