Horoskop 23.12. – 29.12.

23 Gru

Wago, zadbaj o zdrowie. Lwie, pamiętaj, że nie prezenty są ważne, a atmosfera. A co czeka pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Lubisz być chwalony i doceniany. Chcesz, by podziwiano Cię za każdy gest i wygląd. Wykaż jednak odrobinę dobrej woli, by ceniono cię również za dobre serce. Więcej empatii, drogi Baranie.

BYK 21.04. – 21.05.

To nieprawda, że los rządzi Twoim życiem, a nieprzychylni ludzie rzucają kłody pod nogi. Teraz zweryfikujesz swoje poglądy i przekonasz się, że więcej zależy od Twojej dobrej woli, niż sądziłeś.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 20.06.

Wymarzona randka zejdzie na daleki plan. Będziesz musiał odwołać wszystkie spotkania. Przekonasz się, że są sprawy naprawdę ważne, a wybór priorytetów okaże się oczywisty. Ale nie martw się, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

RAK 22.06. – 22.07.

Pomagać, a wyręczać kogoś to dwie różne sprawy. Nie pozwól by ktoś lenił się i dłubał w nosie, podczas gdy Ty wszystko za niego robisz. Naucz się odmawiać, bo wkrótce zapomnisz o własnych obowiązkach.

LEW 23.07. – 22.08.

Reklamy świąteczne, szał zakupów i noworocznych obniżek cen śnią Ci się po nocach. Nie daj się zwariować. Pamiętaj, że po świętach tez trzeba z czegoś żyć, a bankowe konto nie jest z gumy.

PANNA 23.08. – 22.09.

Magia świąt nie działa na wszystkich. Mimo, że masz ochotę przytulić teraz cały świat, ktoś chce wykorzystać Twoje rozczulenie. Nie trać zdrowego rozsądku i nie obdarzaj wszystkich zaufaniem i prezentami.

WAGA 23.09. – 23.10.

Nie zauważyłaś Wago, że jesień już dawno się skończyła? Twój ubiór, obuwie i zimne mieszkanie wołają o pomstę do nieba! Zadbaj o te akcesoria, odkręć kaloryfery, wyjmij ciepły kocyk, zaparz herbatkę z imbirem i ratuj się przed zimą! To cud, że jesteś nadal zdrowy.

SKORPION 24.10. – 21.11.

Zdarza Ci się mylić i niewłaściwie oceniać sytuację. To nic niezwykłego pod warunkiem, że umiesz przyznać się do błędu. Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Dlatego z otwartą przyłbicą okaż skruchę i przeproś kogoś, kogo źle oceniłeś.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Powstrzymaj irytację i zniecierpliwienie, które są już zauważalne przez otoczenie. Okazji do nerwów nie zabraknie, ale myśl pozytywnie: po burzy zawsze jest słońce. A dla Ciebie zaświeci mocniej niż dotychczas.

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.

Zamiast narzekać na nadmiar przedświątecznych obowiązków, podwiń rękawy i weź się do roboty. Prezenty zdążysz kupić, ale okna umyć musisz już teraz. Nie czekaj na ostatnią chwilę.

WODNIK 20.01. – 18.02.

Niepotrzebnie panikujesz. Wiesz przecież, że im więcej masz obowiązków, tym bardziej jesteś zorganizowany i efektywny. Teraz każdy dzień będzie decydujący, bo właśnie rozstrzygną się zawodowe, dalekosiężne losy i plany.

RYBY 19.02. – 20.03.

Teraz jest czas na okazywanie bliskim życzliwości i serca. Nie ukrywaj uczuć, nie bój się wyznań i wzruszeń. Właśnie budujesz swoją rodzinną przyszłość, dlatego na tej „inwestycji” nie staraj się oszczędzać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.