Horoskop 23.09. – 29.09.

23 Wrz

Koziorożcu, to nie jest właściwy czas na zmiany. Lwie, przed Tobą miły czas.  A co czeka pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Pragnienie, by błyszczeć i być w centrum uwagi, zostanie w końcu zaspokojone. Najbliższe spotkanie towarzyskie będzie przełomowe. Na pewno spotkasz kogoś, kto mocno zaistnieje w Twoim życiu.

BYK 21.04. – 21.05.

Kończy się lato, a u Ciebie wiosna! Czego dotkniesz, zamieni się w radość lub sukces. Wykorzystaj tę dobrą passę. Może warto zawalczyć o poprawę Twojej pozycji w związku?

BLIŹNIĘTA 22.05. – 20.06.

Wiesz czego chcesz, a także czego nie chcesz. Umiesz panować nad emocjami, dlatego spokojnie rozważ, czy Twoje poświęcenie rzeczywiście jest miłością, czy tylko zapełnieniem pustki. Może czas na zmiany?

RAK 21.06. – 22.07.

Zaniedbałeś zdrowie i zaprzestałeś wszelkiej aktywności. Jesteś ociężały i jakby nieco zmęczony, a przecież świeżo po urlopie. Czas to zmienić i ostro wziąć za siebie, póki nie jest za późno. Jogging, basen – poprawa nastroju będzie natychmiastowa.

LEW 23.07. – 22.08.

Opiekuńczość, dobre serce, to cechy, dzięki którym zyskujesz przyjaciół. Teraz zaczniesz zbierać plony swojej empatii. Spotkasz się z sympatią i namacalnymi dowodami wdzięczności. Miły czas.

PANNA 23.08. – 22.09.

Nie musisz już udowadniać wszystkim dookoła, że jesteś sprawna, wiecznie młoda i piękna. Powtarzanie tego bez końca staje się nudne i mało zabawne. Wygląd jest ważny, ale może warto popracować nad rozwojem intelektualnym…?

WAGA 23.09. – 23.10.

Nadal nie doceniasz szczęścia, które Cię spotkało. Okaż wdzięczność i troskę osobie, która obdarzyła Cię uczuciem. Jej cierpliwość powoli się kończy. Gdy odejdzie, nie będzie już odwrotu.

SKORPION 24.10. – 21.11.

Codzienność, to nie tylko przyjemności i szukanie rozrywki. Patrz z czego żyjesz i miej świadomość, że życie nie kończy się tu i teraz. Myśl perspektywicznie, bo może okazać się, że pożałujesz tej beztroski.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Czarne myśli, które pojawiają się nocą, są na szczęście tylko senną marą. Nie dręcz się, nie wymyślaj czarnych scenariuszy, bo wszystko zmierza w dobrym kierunku. Wkrótce śmiać się będziesz ze swoich obaw.

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.

Poznana niespodziewanie osoba, sporo namiesza w Twoim otoczeniu. Poniesie Cię fantazja i zaczniesz marzyć o nowym, lepszym życiu. Zejdź na ziemię i realnie oceń sytuację. Nie ten czas, by cokolwiek zmieniać.

WODNIK 20.01. – 18.02.

Przygoda puka do drzwi. W pracy spokój, w domu porządek, nad wszystkim panujesz, więc przyjdzie ochota na małe szaleństwo. Nie odmawiaj sobie tej przyjemności. Jak nie teraz, to kiedy?

RYBY 19.02. – 20.03.

Obowiązki tym razem same nie znikną. Będziesz musiała zapomnieć na chwilę o przyjemnościach i zająć się tym, co nieuniknione. Wakacje się skończyły i nie ma zmiłuj się: wróć na ziemię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.