Horoskop 22.12. – 28.12.

22 Gru

Baranie, zaraz święta. Zamiast zajmować się pracą, pomyśl o rodzinie. Wago, nie musisz zawsze we wszystkim być najlepsza.  Strzelcu, pomyśl o aktywnym spędzeniu świątecznego czasu. A co czeka pozostałe znaki? Sprawdźcie! A przy okazji… Wasza wróżka życzy wszystkim Wesołych Świąt i świątecznego wytchnienia przy rodzinnym stole.

BARAN 21.03. – 20.04.

Choćbyś nie wiadomo jak się starał wykazać, szef oceni twój wysiłek dopiero po zakończeniu projektu. To dobrze, ze kierujesz się zawodową ambicja, nie zapominaj jednak, ze zaraz święta. Czas pomyśleć o rodzinie i szykować prezenty.

BYK 21.04. – 21.05.

Czasami za późno na bicie się w piersi i żal. Nie słuchałeś życzliwych rad bliskich ci osób, więc teraz nie licz na wsparcie. Święta to szczególny czas, jednak nie wystarczy dzień dobroci. Na współodczuwanie ludzi wokół ciebie, trzeba pracować cały rok.

BLIŹNIĘTA 22.05.  21.06.

Nazywanie siebie obrońcom skrzywdzonych, to gruba przesada. Okres świąt to czas szczególny i należy czynić dobro. Ale : czynić, a nie tylko głosić, jak ty to robisz od pewnego czasu. Ciesz się świętami, bliskością rodziny, a nie pouczaj wszystkich dokoła.

RAK 22.06.  22.07.

Nie zadręczaj swoich bliskich opowieściami sprzed wielu lat. Powtarzasz się i nudzisz. Dopuść do głosu innych, a przekonasz się, że także mają do powiedzenie coś równie ciekawego jak twoje wspomnienia.

LEW 23.07.  22.09.

Odpowiedzi na wszystkie twoje pytania i wątpliwości znajdują się w tobie. Nikt nie podejmie za ciebie decyzji i nie podpowie jak masz rozwiązać swoje problemy. Najpierw zastanów się do czego dążysz, a potem spokojnie zaplanuj kolejne działania.

PANNA 23.08.  22.09.

Zarządź rodzinne pieczenie świątecznych ciasteczek, wspólne sprzątanie, wyjście na zakupy. Zbliży was to do siebie i pozwoli odnaleźć gdzieś zgubioną radość z bycia razem. Docenisz, że to bezcenne.

WAGA 23.09.  22.10.

Skup się na swoich mocnych stronach. Nie musisz być we wszystkim dobra. Perfekcjonizm jest twoim atutem, ale wystarczy, że w swojej dziedzinie jesteś najlepsza. Resztę zostaw innym.

SKORPION 23.10.  21.11.

Pozwól sobie na spontaniczność i luz. Nie musisz już niczego, nikomu udowadniać. Twoja prawda obroni się sama, bo wynika z pasji i doświadczenia, dlatego nie zastanawiaj się czy masz poparcie. Rób swoje a wygrasz na pewno.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Kochasz ruch, podróże i nowe miejsca. Święta to rodzinny czas, co nie znaczy, że jest konieczność siedzenia za stołem. Wykonaj rewolucyjny ruch i zarządź aktywne święta. Wszystkim wyjdzie to na zdrowie.

KOZIOROŻEC 22.12.  20.01.

W święta przestań myśleć co zostawiłeś nie załatwione. Trzeba było pomyśleć o tym wcześniej. Teraz zajmij się bliskimi i zrób wszystko, by odzyskać ich zaufanie. Trochę ostatnio ich zawiodłeś.

WODNIK 21.01.  18.02.

Możesz osiągnąć teraz coś, na co od dawna czekałeś. Właśnie teraz masz warunki, by śmiało wziąć sprawy w swoje ręce. Do tej pory tchórzyłeś wymawiając się dobrem innych. To jest twój czas. Wykorzystaj go.

RYBY 19.02.  20.03.

Brak czasu nie pozwoli ci na przygotowania do świąt. Zabraknie 12 potraw na stole, paczki pod choinkę zrobisz w biegu, a pasterkę prześpisz. Bliscy jednak wybaczą ci wszystko, bo pochwalisz się nadzwyczaj korzystnym finansowo awansem.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.