Horoskop 21.10. – 27.10.

21 Paź

Bliźniaku, ciesz się swoim sukcesem. Jest jak najbardziej zasłużony. Wago, może właśnie teraz poznałaś kogoś na całe życie, nie zaprzepaść tego. Strzelcu, sceduj swoje obowiązki. Możesz sobie na to pozwolić. A co przyniesie los innym znakom? Zobaczcie sami.

BARAN 21.03.  20.04.

Od pewnego czasu masz wyrzuty sumienia, czy nikogo nie krzywdzisz. Twoja lojalność jest tu zupełnie nie na miejscu, bo ktoś pozornie Ci bliski od dawna kopie pod Tobą dołki. Rób więc spokojnie to, co dyktuje Ci serce.

BYK 21.04.  21.05.

Przed Tobą nieoczekiwane wyzwanie. Aby mu sprostać, wystarczy na chwilę uwierzyć, że przyjaciel chce dobrze i śmiało wyciągnąć do niego rękę o pomoc. Po prostu zaufaj…

BLIŹNIĘTA 22.05.  21.06.

Ciężką pracą zasłużyłeś na nagrodę. Nie patrz na zazdrośników i prześmiewców, którzy próbują wykpić Twój sukces. Robią to z zawiści, a Ty ciesz się sukcesem.

RAK 22.06. – 22.07.

Bądź staranny i sumienny. Właśnie teraz nie możesz niczego przegapić ani zaniedbać. Od tego jak wypadniesz, jak zostaniesz oceniony, zależy Twoja przyszłość. Nic teraz nie jest ważniejsze.

LEW 23.07.  22.08.

Dbaj o kontakty z rodziną. Nie lekceważ imprez u cioci, czy babci. To ludzie, na których zawsze możesz polegać. Już wkrótce możesz się o tym przekonać.

PANNA 23.08.  22.09.

Możesz być z siebie dumny i zadowolony. Twoja siła sugestii jest tak silna, że przekonałeś do swoich racji wszystkich niedowiarków. Może zmienisz branżę i zaczniesz szkolić, jakie techniki sugestii są najbardziej opłacalne?

WAGA 23.09.  22.10.

Poznałeś nową osobę i fruwasz nad ziemią? To zauroczenie przejdzie w fascynację i kto wie, czy nie będzie początkiem miłości? Jeżeli niczego nie zepsujesz swoją skłonnością do zazdrości, to może okazać się, że właśnie poznałeś partnera na całe życie.

SKORPION 23.10.  21.11.

Teraz usłyszysz niejeden komplement pod swoim adresem. Nie sądź, że cokolwiek jest za darmo. Wyczuj kto mówi szczerze, a kim kieruje wyczucie koniunktury. Od dawna przecież wiesz na kogo naprawdę możesz liczyć. Pozostałych traktuj z dużym dystansem.

STRZELEC 22.11.  21.12.

Zwolnij. Za dużo pracujesz i zapominasz o odpoczynku. Biorąc na siebie zbyt dużo i tak będziesz mniej wydajny. Mniej, nie zawsze znaczy gorzej. Odpuść trochę i przerzuć część obowiązków na innych, równie dobrych i zaangażowanych.

KOZIOROŻEC 22.12.  20.01.

Nadrobisz towarzyskie zaległości, będziesz się bawił i imprezował. Należy Ci się, bo ostatnio miałeś dużo pracy. Nie zapominaj jednak, że drugi dzień, to bolesny kac. Mierz siły na zamiary.

WODNIK 21.01.  18.02.

Zmierzasz w kierunku, który już dawno wybrałeś. Dlatego konsekwentnie zmierzaj tą drogą i nie zrażaj się ewentualnymi schodami. I tak osiągniesz to, o czym od dawna marzysz. Nie jesteś w tych planach sam.

RYBY 19.02.  20.03.

Wysiłek opłacił się. Zyskałaś zwolenników, podziw otoczenia i niezłą gotówkę. Czas na nagrodę. Wymyśl ją sobie sama i bez żadnych skrupułów zaszalej – zasłużyłaś !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.