Horoskop 21.09. – 27.09.

21 Wrz

Strzelcu, odpocznij, nabierz sił i zrozum, że sam wszystkiego nie udźwigniesz. Lwie, czeka Cię ekscytujące spotkanie.  A na co mogą liczyć pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Pracowity czas. Nie znajdziesz nawet chwili na relaks czy spotkanie z partnerem. Wszystkie sprawy, które nie są związane z pracą, odłóż na później. Pełna mobilizacja opłaci się, bo zyskasz nie tylko rekompensatę finansową ale także możliwość awansu.

BYK 21.04. – 21.05.

Mimo wielu ograniczeń, nawet pozornie wbrew logice, poczujesz ulgę i chęć do aktywnego życia. Zamknij zły czas, pozbądź się ze swojego otoczenia osób, które bez skrupułów Cię wykorzystują i zacznij wszystko od nowa. Twój świat może być piękny!

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Romantyczna atmosfera sprzyja miłosnym deklaracjom. Zanim jednak je złożysz, pomyśl czy naprawdę czujesz to, co chcesz wyznać czy tylko dałeś się ponieść nastrojowi. Nie obiecuj czegoś, czemu nie jesteś w stanie sprostać.

RAK 22.06. – 22.07.

Powstrzymaj swój zachwyt nad osobą, której właściwie nie znasz. Poddajesz się jej urokowi i urodzie, a nie wiesz z kim masz do czynienia. Zamiast już padać na kolana dowiedz się kto to i czy ma uczciwe plany wobec Ciebie.

LEW 23.07. – 22.08.

Spotkanie, które planują Twoi koledzy ze szkolnej ławy, może okazać się ekscytujące. Ktoś, kto przed laty Cię adorował, nadal o Tobie myśli z sentymentem i dawną czułością. Może teraz okaże się, że razem wam po drodze?

PANNA 23.08. – 22.09.

Twój związek stał się przewidywalny i nudny. Zamiast ziewać i narzekać, spróbuj go ubarwić, bo przecież jest tego wart. Wymyśl ciekawy wyjazd we dwoje, spełnij fantazje partnera, a okaże się, że znowu oboje czerpiecie radość z bycia razem.

WAGA 23.09. – 22.10.

Ktoś ma ochotę zająć Twoje miejsce przy boku osoby Ci bliskiej. Nie dostrzegasz sygnałów, które już dawno powinny cię zaniepokoić. Jeżeli nie chcesz stracić partnera, podejmij skuteczną walkę z konkurencją.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Pilnuj ważnych spraw, bo niektóre wymykają Ci się spod kontroli. Jesteś zafascynowany nowym związkiem, przez co zaniedbujesz tematy priorytetowe. Zejdź na ziemię i poukładaj wszystko tak, by wilk był syty i owca cała.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Uciekasz w samotność i coraz lepiej się z tym czujesz. To niebezpieczne, bo nie jesteś stworzony do życia w pojedynkę. Odpocznij, zrelaksuj, odeśpij zaległości i wyjdź znowu do ludzi. Twoi przyjaciele już tęsknią za Tobą.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Przybędzie Ci obowiązków, ale nie musisz wszystkich zadań akceptować. Zorientuj się czy ktoś nie chce załatwić swoich spraw dzięki Twojej dobrej woli. Zaznacz, że chętnie pomożesz, ale nie dasz się wykorzystywać.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Wykorzystaj swój spryt i przekonaj otoczenie do swoich projektów. Mimo wielu znaków zapytania, jest w nich sens i szansa na powodzenie. Nie próbuj mierzyć się z tym sam, bo tylko w zespole macie szansę na sukces.

RYBY 19.02. – 20.03.

Unikaj dyskusji i ostrzejszej wymiany zdań. Nie jesteś w tej chwili w najlepszej intelektualnej formie, a racji też nie masz. Dlatego odpuść, przyznaj rację i podporządkuj się komuś, kto rzeczywiście mówi i postępuje z sensem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.