Horoskop 15.04. – 21.04.

15 Kwi

Lwie, czas dla Ciebie. Zafunduj sobie należny Ci odpoczynek. Rybo, to nie dla Ciebie nie pora relaksu. Obowiązki przede wszystkim. A co Was czeka w nowym tygodniu? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.03.

Goście zapukają do drzwi wcześniej, niż się spodziewałeś. Przyspiesz przygotowania, bo inaczej przybysze zastaną Cię z odkurzaczem i pustą lodówką. Jak nigdy, zależy Ci na zrobieniu dobrego wrażenia, dlatego bierz się ostro do roboty!

BYK 21.04. – 21.05.

Drobny sukces utwierdzi Cię w przekonaniu, że nie tylko jesteś profesjonalny ale doceniany, w co ostatnio wątpiłeś. Zupełnie niesłusznie, bo wszyscy wiedzą, że stać Cię naprawdę na dużo i jeszcze więcej.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Nie lekceważ dobrych rad, które podyktowane są troską o Twoje dobro. Zdarza Ci się mylnie oceniać sytuację, dlatego czasem warto przyznać się do niewiedzy i posłuchać kogoś bardziej doświadczonego.

RAK 22.06. – 22.07.

Nie odpuszczaj, nie rezygnuj, nie poddawaj się. Mimo, że ogarnia Cię chwilowe zniechęcenie, teraz właśnie musisz pokazać, że siła i racja są po Twojej stronie. Wygrasz nie tylko bitwę ale całą wojnę.

LEW 23.07. – 22.08.

Zafunduj sobie tydzień dobroci dla siebie. Zapomnij o obowiązkach, porządkach, zaopatrzeniu lodówki, nawet o sprawach zawodowych. Leniuchuj i rób sobie same przyjemności. Należy Ci się! Nabierzesz sił, by ruszyć potem ze zdwojoną energią do przodu.

PANNA 23.08. – 22.09.

Szukasz oszczędności nie tam, gdzie trzeba. Wyprzedaże, obniżki cen, możliwość kupna czegoś za „pół ceny” – stały się ostatnio Twoją obsesją. Zastanów się kupując kolejną rzecz, czy rzeczywiście jest Ci niezbędna. Kolejny bubel, który rozleci się po pierwszym użyciu, to nie szczyt Twoich marzeń, prawda?

WAGA 23.09. – 22.10.

Przed Tobą kolejny życiowy zakręt. Który to już raz? Czy rzeczywiście nie da się tego uniknąć? Jeżeli sam sobie nie radzisz, po prostu przyznaj to uczciwie i poproś o profesjonalną pomoc. Bliscy tracą już siły, a Ty zdrowie.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Kombinujesz, unikasz, znikasz – a wszystko po to, by ukryć niechęć do podjęcia wiążących rozmów. Musisz w końcu określić, co dalej zamierzasz zrobić ze swoim prywatnym życiem. Zmuś do dyskusji także swojego partnera. Czas na decyzje Was obojga.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

W tym „pojedynku” może wygrać tylko jedna osoba. Jeżeli chcesz nią być Ty, musisz powalczyć ze swoimi kompleksami. Potrafisz nad wszystkim zapanować, tylko uwierz, że też masz prawo do miłości.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Otrzymasz wsparcie z zupełnie niespodziewanej strony. Przyjmij je bez obaw o jakikolwiek podstęp. Po prostu zaufaj, że ktoś robi to bezinteresownie. Wkrótce będzie okazja na odwdzięczenie się.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Twój talent do łagodzenia konfliktów teraz okaże się bezcenny. Uspokoisz burzę, a efekt przerośnie oczekiwania. Forma podziękowania będzie zadośćuczynieniem za serce, które właśnie okażesz .

RYBY 19.02. – 20.03.

Nie spodziewaj się relaksu, czy beztroskiego imprezowania. Ilość obowiązków, które na Ciebie spadną, okaże się niewyobrażalnie duża. Zbieraj siły. Potem będzie czas na odpoczynek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.